• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Tadas Stankevičius: „Pasiruošimas sezonui vyksta pagal planą“

IMGP9389Rugsėjo 2 d. „Prienų“ komanda savo arenoje maču su „Zenit“ komanda iš Sankt Peterburgo pradės kontrolinių rungtynių ciklą prieš naująjį LKL sezoną.

Komandos vyr. treneris Tadas Stankevičius po penktadienio rytinės treniruotės sutiko su naujienų portalo kvitrina.com skaitytojais pasidalinti mintimis apie ekipos komplektavimą, būsimojo žaidimo braižą ir tikslus.

Pasak vyr. trenerio, komanda iš esmės sukomplektuota, bet dar ieškoma vieno – dviejų aukštų žaidėjų. Pasiruošimas sezonui vyksta pagal planą ir gan intensyviai. Žaidėjų raginti nereikia, nes visi gerai supranta, kokią komandą atstovaus.

T. Stankevičius pripažino, jog šiame sezone „Prienų“ komanda bus kita, nei buvo įprasta matyti pastaraisiais metais. Ryškių lyderių ekipoje nėra, bet yra daug žaidėjų, norinčių įrodyti savo vertę krepšinio rinkoje, sukurti savo ir pratęsti sėkmingą „Prienų“ komandos istoriją.

Anot „Prienų“ komandos stratego, kiekvienas treneris turi savo žaidimo matymą: „ Mes stengsimės propaguoti aktyvų, greitą ir, pasakyčiau, agresyvų žaidimą. Kiekvienoje pozicijoje turime po du lygiaverčius žaidėjus, todėl reikalausiu visiško atsidavimo aikštelėje. Ir, vis tik, visko pagrindas bus gynyba ir greitas puolimas. Tiesa, turėdami savo sudėtyje aukštaūgius, nevengsime ir pozicinio žaidimo“.

„Prienų“ komanda pasiruošimo etape sužais keletą draugiškų rungtynių (rugsėjo 2,4 dienomis) bei dalyvaus turnyruose Druskininkuose (rugsėjo 12-14 dienomis) ir Prienuose (rugsėjo 19-21 dienomis).

Skirmantas Donėla

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti