Šventė „Saulė, jūra ir knyga“

Birželio 1-ąją Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos kiemelyje vyko smagi šventė mažiesiems „Saulė, jūra ir knyga!“.

DSC_2016 – kopija

Šis renginys buvo skirtas paminėti net tris svarbias progas: Tarptautinę vaikų gynimo dieną, vasaros pradžią bei skaitymo iššūkį.

Į nuotaikingą šventę susirinko gausus būrys lopšelių-darželių „Gintarėlis“ ir „Saulutė“ auklėtinių. Vaikai klausėsi lopšelio-darželio „Gintarėlis“ (meninio ugdymo pedagogė Linutė Vitkauskienė) bei meninio lavinimo studijos „Ramunėlė“ (studijos vadovė Ramunė Liutvynskienė) mažųjų dainininkų atliekamų dainų. Į šventę taip pat atvyko ir ypatingas svečias – garsus užjūrio kapitonas Jonas su augintine orka Čipa. Joną svetingai priėmė sausumos jūreivė Eglė. Renginio „Saulė, jūra ir knyga!“ metu vaikų laukė pramogos – batutas, piešimas vandens šautuvėliais bei kreidelėmis, žvejų šokiai. Atvėrus aukso knygą ir išsidūkus, šventės svečiai vaišinosi ledais, sausainiais bei gaiva.

Šventės organizatoriai už paramą nuoširdžiai dėkoja UAB „Tango pizza“, prekybos centrui „IKI“ bei Bronės Kleinauskienės IĮ ir nuotaikingai šventės vedėjai, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojai Rimai Lyberienei.

 

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti