• prienuspauda

     

     

     

     

Šv. Mykolo taurė iškeliavo į Kašonis

IMGP7280Jiezno seniūnijos krepšinio mėgėjus į tradicinį turnyrą Šv. Mykolo taurei laimėti vėl pakvietė parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas.

Šiemet į šias varžybas užsirašė keturios komandos, nors norinčiųjų būtų buvę tikrai daugiau. Bet, pasak „etatinio“ teisėjo Sauliaus Šimansko, krepšininkams gausiau susirinkti sutrukdė kitos sporto varžybos. Tačiau ir iš tų, kurie atėjo šeštadienį prie bažnyčios, veržte veržėsi noras rungtis ir laimėti.

Dėl pereinamosios taurės ir kitų vertingų prizų kovėsi komandos „4D“, „Neatsimenu“, „Naivuoliai“ ir „Gimnazija“. Nors diena buvo žvarboka, bet jaunuoliai bemat įkaito nuo veržlaus žaidimo ir aistrų. Vis dėlto, varžybų pabaigoje nugalėtojai jau buvo visiškai aiškūs, kitoms komandoms beliko tik pasidalinti sekančias prizines vietas. Trečiąją vietą iškovojo „Naivuoliai“ (Paulius Rimkus, Tomas Bajoras, Deividas Valenta ir Tomas Janušauskas), antroji atiteko komandai „4D“ (Julius Urbanavičius, Žilvinas Šimanskas, Lukas Žuromskas ir Martynas Kazakevičius). Pirmąją vietą ir Šv. Arkangelo Mykolo taurę laimėjo komanda „Neatsimenu“ (Evaldas Petkevičius, Marius Nenartavičius, Gediminas Stankevičius ir Lukas Nenartavičius) iš Kašonių. Varžyboms teisėjavo nedaugžodžiaujantis arbitras Rimvydas Valatka.

Varžybas parėmė ir puikius prizus nugalėtojams skyrė Seimo narys Andrius Palionis, ŽŪB Nemunas, UAB „Doleta“. Komandos buvo pagerbtos ir apdovanotos po Šv. Arkangelo Mykolo atlaidų Jiezno bažnyčioje.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti