•  

     

     

     

Šv. Florijono, Sergėtojo nuo gaisrų, dieną Prienų priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai sutinka pasitempę ir pasiruošę padėti krašto žmonėms

jonas

kvitrina.com

Šalies žmonės ugniagesiais pasitiki nuolat ir jie būna pasitikėjimo reitingų aukščiausiose vietose. Per pastarąjį laikotarpį daug gerų naujienų girdime ir iš Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos. Joje papūtė nauji pertvarkos vėjai. Komandose gerinamos darbo sąlygos, atnaujinama technika, rekonstruojamos patalpos.

Tarnybos viršininkas Jonas Kvietkauskas ugniagesius su profesine švente pasveikino tokiais žodžiais: „Tegul šventasis Florijonas Jus saugo ne tik tarnyboje, bet ir asmeniniame gyvenime“. Pokalbyje su naujienų portalo kvitrina.com reporteriu J. Kvietkauskas pabrėžė, jog tarnyboje stengėsi sukurti tokią atmosferą, kad ugniagesiai nelaužytų galvų dėl prastų buitinių sąlygų, o daugiau dėmesio skirtų profesiniam pasiruošimui. „Vyrai turi būti visiškai pasiruošę padėti krašto žmonėms nelaimės atveju, ir tai pagrindinis mūsų tarnybos tikslas“, – teigė tarnybos viršininkas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti