Šv. Arkangelo Mykolo taurė – „Paukščių galo“ krepšininkams

Mykolo taure

kvitrina.com

Rugsėjo 28 d. Jiezno gimnazijos sporto salėje, kaip įprasta  šiam laikotarpiui, vyko jau tapęs tradiciniu 13-asis krepšinio turnyras Šv. Arkangelo Mykolo taurei laimėti. Jo sumanytojas Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas teigė, jog idėja organizuoti krepšinio turnyrą gimė norint įtraukti jaunimą į prasmingą laisvalaikio praleidimą. Krepšininkai, kaip ir Arkangelas Mykolas, kuris gynė Dievo karalystę nuo tamsos, kiekvienose rungtynėse kovoja dėl pergalės, kuri galiausiai veda į olimpą.

Šiemet į kovą dėl taurės stojo keturios komandos – dvi gimnazistų ir jau patyrę „Mūrai“ bei „Paukščių galas“. Po pirmųjų susitikimų tapo aišku, kad gimnazijos komandos dar nepasiruošę kovoti su senbuviais. Pirmosios vietos likimas sprendėsi „Mūrų“ ir „Paukščių galo“ komandų dvikovoje. Šį kartą sėkmė lydėjo „Paukščių galo“ krepšininkus, kurie įveikė varžovus rezultatu 11:9. Susitikime dėl trečiosios vietos pirma Gimnazijos komanda lengvai susitvarkė su antros komandos trijule (15:2).

Nugalėtojus ir prizininkus sveikinęs ir apdovanojęs turnyro sumanytojas klebonas Rolandas Bičkauskas išsakė mintį, jog ir kitais metais Šv. Arkangelo Mykolo kovotojo dvasia bus juntama krepšinio aikštelėje.

 

Pagal Sauliaus Šimansko informaciją

Organizatorių nuotrauka

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti