Sustiprėjęs „CBet-KKSC“ lengvai susitvarkė su „Vilkakalniu“

IMGP82051

Sausio 11 d. Prienų „CBet-KKSC“ komanda Ignalinoje žaidė išvykos rungtynes su „Vilkakalnio“ krepšininkais.

Į Ignaliną prieniškiai nuvyko sustiprėję. Prie komandos vėl prisijungė Ernestas Mankauskas. Tiesa, rungtynių pradžioje varžovai nutarė parodyti, kas aikštės šeimininkas (11:4). Bet antroje pirmojo kėlinio pusėje svečiai pataikė du tritaškius, pradėjo žaisti agresyviau ir po pirmojo kėlinio rezultatas tapo lygus (15:15).

Antrojo kėlinio pradžioje „CBet-KKSC“ krepšininkai pradėjo jausti žaidimą ir po penkių iš eilės Tomo Janušausko taškų Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įgijo vieno taško persvarą (19:20). Po kelių atakų komandas jau skyrė 5 taškai (19:24). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. Prienų komanda įgijo 12 taškų pranašumą (22:34). Luko Vainikevičiaus du sėkmingi momentai varžovų baudos aikštelėje ir persvara padidėjo iki 14 taškų (25:39). Po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ turėjo 12 taškų pranašumą (27:39).

Trečiojo kėlinio pradžioje du Prienų komandos tritaškiai padidino skirtumą iki 20 taškų (29:49). Įgytas pranašumas ne tik buvo išlaikytas, bet ir padidintas (37:59). Ketvirtoji mačo dalis tapo neišnaudotų galimybių kėliniu. „CBet-KKSC“ krepšininkai pelnė 10 taškų, aikštelės šeimininkai – 12. Toks žaidimo scenarijus buvo palankus Pauliaus Ivanausko auklėtiniams, kurie iškovojo įtikinamą pergalę (49:69).

Prienų „CBet-KKSC“ komandai 20 taškų pelnė Tomas Janušauskas (11 atkovotų kamuolių), 12 – Ernestas Mankauskas, 11 – Mantvydas Gečionis.

Prienų komandos strategas Paulius Ivanauskas po rungtynių sakė, jog šios dienos mačas nebuvo sunkus. Pirmojo kėlinio keblumus treneris nurašė ilgai kelionei į Ignaliną, o ketvirtojo – atsipalaidavimu ir duota galimybe pasireikšti jaunimui. P. Ivanauskas pripažino, jog Ernesto Mankausko grįžimas ir Tomo Janušausko įsiliejimas į komandą ją sustiprino. Kalbėdamas apie T. Janušausko žaidimą, treneris pabrėžė, jog jau dabar tai didelė pagalba gynyboje ir puolime, bet žaidėjo sportinė forma dar gerės.