• vasaros svente 2022 2                                            Liepos 2 d. Naujosios Ūtos seniūnijos vasaros šventė

Sustiprėjęs „CBet-KKSC“ lengvai susitvarkė su „Vilkakalniu“

IMGP82051

kvitrina.com

 Sausio 11 d. Prienų „CBet-KKSC“ komanda Ignalinoje žaidė išvykos rungtynes su „Vilkakalnio“ krepšininkais.

Į Ignaliną prieniškiai nuvyko sustiprėję. Prie komandos vėl prisijungė Ernestas Mankauskas. Tiesa, rungtynių pradžioje varžovai nutarė parodyti, kas aikštės šeimininkas (11:4). Bet antroje pirmojo kėlinio pusėje svečiai pataikė du tritaškius, pradėjo žaisti agresyviau ir po pirmojo kėlinio rezultatas tapo lygus (15:15).

Antrojo kėlinio pradžioje „CBet-KKSC“ krepšininkai pradėjo jausti žaidimą ir po penkių iš eilės Tomo Janušausko taškų Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įgijo vieno taško persvarą (19:20). Po kelių atakų komandas jau skyrė 5 taškai (19:24). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. Prienų komanda įgijo 12 taškų pranašumą (22:34). Luko Vainikevičiaus du sėkmingi momentai varžovų baudos aikštelėje ir persvara padidėjo iki 14 taškų (25:39). Po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ turėjo 12 taškų pranašumą (27:39).

Trečiojo kėlinio pradžioje du Prienų komandos tritaškiai padidino skirtumą iki 20 taškų (29:49). Įgytas pranašumas ne tik buvo išlaikytas, bet ir padidintas (37:59). Ketvirtoji mačo dalis tapo neišnaudotų galimybių kėliniu. „CBet-KKSC“ krepšininkai pelnė 10 taškų, aikštelės šeimininkai – 12. Toks žaidimo scenarijus buvo palankus Pauliaus Ivanausko auklėtiniams, kurie iškovojo įtikinamą pergalę (49:69).

Prienų „CBet-KKSC“ komandai 20 taškų pelnė Tomas Janušauskas (11 atkovotų kamuolių), 12 – Ernestas Mankauskas, 11 – Mantvydas Gečionis.

Prienų komandos strategas Paulius Ivanauskas po rungtynių sakė, jog šios dienos mačas nebuvo sunkus. Pirmojo kėlinio keblumus treneris nurašė ilgai kelionei į Ignaliną, o ketvirtojo – atsipalaidavimu ir duota galimybe pasireikšti jaunimui. P. Ivanauskas pripažino, jog Ernesto Mankausko grįžimas ir Tomo Janušausko įsiliejimas į komandą ją sustiprino. Kalbėdamas apie T. Janušausko žaidimą, treneris pabrėžė, jog jau dabar tai didelė pagalba gynyboje ir puolime, bet žaidėjo sportinė forma dar gerės.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti