•  

   

   

   

   

Susitikimas su politikais „Lyderių laikas 2”

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija dalyvauja projekte „Lyderių laikas 2”. Politinių sprendimų grupė (pirmininkė V. Janulevičienė) sukvietė rajono politikus į diskusiją tema „Kokias veiklas reikėtų vykdyti (ar kuo aš galiu prisidėti), kad mokykla labiau atitiktų vietos bendruomenės poreikius?

Diskusijoje dalyvavo grupė Prienų rajono savivaldybės Tarybos narių, mero patarėjas, administracijos direktoriaus pavaduotojas, Švietimo skyriaus, Veiverių seniūnijos bei T. Žilinsko gimnazijos administracijos, mokytojų, mokinių ir tėvų organizacijų atstovai.

Diskusijos pradžioje buvo apžvelgti jau nuveikti darbai, bet daugiausiai dėmesio sulaukė mokytojų pasiūlymai gerinti aplinką įstaigoje. Buvo pasiūlyta ieškoti galimybių renovuoti sporto salę ir kitas mokyklos patalpas.

Savivaldybės administracijos atstovai negalėjo pažadėti, jog šiemet finansinė situacija pagerės ir siūlomi darbai prasidės.

Vis tik diskusijos dalyviai išsakė nemažai pasiūlymų, kurie, jų manymu, galėtų padaryti mokyklą jaukesne ir prisidėtų prie veiklos tobulinimo. Pasak renginio organizatorių, tokie susitikimai būtini, nes gimnazijos bendruomenės lūkesčiai tampa žinomi ir įstaigos steigėjams, ir platesniam visuomenės ratui.

Straipsnis paruoštas pagal Veiverių T. Žilinsko gimnazijos tarybos pirmininkės V. Janulevičienės pateiktą informaciją

Taip pat skaitykite

3 komentarai

 1. Nejuokinkit svieto

  O kuo čia dėta lyderystė? Pranešti miesto valdininkams ( tame tarpe – ir švietimo skyriaus), kad sporto salei reikia remonto? Jiems, aiškėja, tai buvo griaustinis iš giedro dangaus?
  Burbulas, ir tiek, kaip ir viskas, kas siejama su tuo popieriniu lyderių laiku

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti