Sunkiai pradėję rungtynes „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai išsikapstė ir iškovojo sudėtingą pergalę

IMGP7492

Kovo 18 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai po penkių iš eilės nusivylimų pagaliau sugebėjo išvengti pralaimėjimo ir iškovoti pergalę (88:86). Tiesa, rungtynių pradžia su VDU krepšininkais nieko gero nežadėjo, nes per pirmąją pirmojo kėlinio pusę aikštės šeimininkai jau turėjo 12 taškų deficitą (2:14). Ir nors antroje pusėje situacija šiek tiek pagerėjo, bet po pirmojo kėlinio komandas skyrė 7 taškai (17:24). Antrojo kėlinio pradžioje po spurto 9:4 Pauliaus Ivanausko auklėtiniai sumažino skirtumą iki dviejų taškų (26:28). Ir, kai atrodė, jog netrukus įvyks rungtynių eigos persilaužimas, svečiai iš Kauno su trenksmu padidino savo persvarą iki 13 taškų (31:44), o po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškų skirtumu (39:48). Kas vyko per didžiąją pertrauką Prienų komandos rūbinėje, nesunkiai galima įsivaizduoti, nes jau rungtynių metu komandos strategas Paulius Ivanauskas buvo pasiruošęs žaidėjams užkurti tikrą pirtį.

Koks bebūtų pokalbis, bet jis padėjo. Jau trečiojo kėlinio pradžioje „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai po Kajaus Okmano benefiso ne tik panaikino 9 taškų deficitą, bet ir įgijo 4 pranašumą (57:53). Kajus Okmanas pelnė 11 taškų iš eilės. Tiesa, VDU krepšininkai trečiajame kėlinyje 3 kartus lygino rezultatą (57:57, 59:59, 64:64), bet persverti rezultato savo naudai nesugebėjo. Prienų komanda po trijų kėlinių turėjo 5 taškų persvarą (69:64). Ketvirtajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai kontroliavo žaidimo eigą ir likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. turėjo 8 taškų persvarą (88:80). Bet tada, kaip ir pirmajame kėlinyje, komanda pradėjo svaidyti pro šalį ir varžovai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (88:86). VDU krepšininkams išlyginti rezultato nepavyko, nors šansą jie turėjo. Prienų komandos pergalė palieka šansus patekti tarp 12 stipriausiųjų komandų, kurios kovos dėl čempionato nugalėtojų titulo.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Kajus Okmanas. 19 taškų Gedimino Maceinos sąskaitoje. Be to, Gediminas atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Ernestas Mankauskas pelnė 12 taškų, Arnas Tilindė – 11 (10 atkovotų kamuolių), Darius Kuzmickas – 10 (13 atkovotų kamuolių).