Sukurkime šventę kartu

Rudeniui nuspalvinus medžių lapus, prasidėjus pirmosioms šalnoms, pradedame galvoti apie Kalėdas, dovanėles, šventinius receptus, įvairiausius džiaugsmus ir rūpesčius. Kalėdinis konkursas „Sukurkime šventę kartu“ jau tapo gražia mūsų miesto tradicija, neatsiejama šventinio šurmulio dalimi. Šiemet vėl rinksime mieste gražiausiai, šventiškiausiai papuoštas įmones, įstaigas, organizacijas, vitrinas, pastatų balkonus, sodybas.

Kaip visada į miesto širdį – Laisvės aikštę atkeliaus eglutė. Jau ne pirmi metai šventines egles miestui dovanoja Prienų krašto žmonės, kurių kiemuose daugelį metų puoselėti medžiai nebetelpa, užgožia šviesą.

Prienų seniūnija kviečia gyventojus, turinčius gražias, ne žemesnes kaip 12 metrų egles ir norinčius prisidėti prie miesto puošimo, padovanoti jas miestui. Egles prašome siūlyti iki gruodžio 1 dienos tel. (8 319) 61108, 52195 arba elektroniniu paštu  prienuseniunas@prienai.lt

Papuošta eglute miesto gyventojai ir svečiai galės džiaugtis visų žiemos švenčių metu. Tikimės, kad šventinę nuotaiką padės sukurti ir kas antrus metus rengiamas konkursas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti