Sublizgės ir teniso žvaigždutės

Jiezno gimnazijoje yra daug mokinių, mokančių ir norinčių žaisti tenisą. Noriai šio žaidimo mokosi net pradinukai. Gražu žiūrėti, kai po pertraukos įraudusiais veidukais, nešini raketėmis jie suguža į klases. Kadangi mokykloje buvo tik vienas teniso stalas, tai visi norintys pažaisti ne visada galėjo tai padaryti. Po pamokų žaisti gali tik netoli mokyklos gyvenantys moksleiviai, nes kitus geltonas autobusiukas išveža į namus iškart po pamokų.

Anglų kalbos mokytoja Janina Bartusevičienė, didelė stalo teniso entuziastė, kreipėsi pagalbos į savo žemietį vilkaviškietį teisininką, verslininką ir garsų tenisininką Karolį Kasparaitį, internetinės parduotuvės www.stalotenisui.lt savininką. Jis sutiko padaryti nuolaidą geram vokiškam teniso stalui ir dar padovanojo mokyklai keturias raketes bei kamuoliukų. Esame jam už tai labai dėkingi. Likusią kainos dalį sumokėjo Juozo Palionio labdaros ir paramos fondas. Norime ištarti nuoširdų ačiū Editai Palionytei už bendradarbiavimą ir didžiulę dovaną gimnazijai.

Stalo teniso mėgėjų netrūksta ir tarp miestelio gyventojų. Taigi balandžio 26 dieną kartu su seniūnija organizuosime Juozo Palionio vardo stalo teniso turnyrą, kuris turėtų sutraukti daug stalo teniso mylėtojų.

Jiezniečiai garsėja futbolininkais, čia mėgstamas krepšinis. Tikimės, kad netolimoje ateityje gali sublizgėti ir stalo teniso žvaigždutės. Jei taip atsitiks, labiausiai dėkingi turėsime būti kilniems žmonėms Editai ir Andriui Palioniams, Karoliui Kasparaičiui, padedantiems išpildyti vaikų svajones.

Birutė Jonienė

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti