Su energija rungtynes sužaidęs „SkyCop“ išsivežė iš Šiaulių pergalę

Spalio 3 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai Šiauliuose žaidė „Betsafe-LKL” čempionato rungtynes su vietine komanda. Po dviejų skaudžių pralaimėjimų iš eilės čempionato lyderiams „Žalgiriui“ ir „Rytui“, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dramatiškoje kovoje nugalėjo „Šiaulius“ (100:90) ir įrašė į savo sąskaitą antrąją pergalę čempionate. Po įspūdingos pradžios Prienų komanda antrajame kėlinyje buvo sukaupusi net 23 taškų persvarą (26:49), bet po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik 8 taškai (69:77). Lemiamas rungtynių proveržis įvyko likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min., kai aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 4 taškų (87:91). Ir tada iniciatyvos ėmėsi Maikas Bruesewitzas ir Darjušas Lavrinovičius.  Pirmasis šaltakraujiškai pasiuntė į varžovų krepšį tolimą bombą (87:94), o antrasis užtikrintai sužaidė po varžovų krepšiu ir pelnė 4 taškus iš eilės (90:98). Tašką rungtynėse pastatė Maikas Bruesewitzas (90:100).

Visa komanda žaidė su energija. Net 5 žaidėjai pelnė po dviženklę taškų sumą. Ovidijus Varanauskas ir Gintaras Leonavičius pelnė po 16 taškų, 15 pridėjo Martynas Gecevičius, 14 taškų Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje, 12 į varžovų krepšį įmetė Maikas Bruesewitzas.

Mindaugas Lukauskis šiose rungtynėse pelnė 5000-ąjį tašką (5005) ir įžengė į daugiau nei 5000 taškų LKL pirmenybėse pelniusių žaidėjų klubą.

„Šiauliai“ – „SkyCop“ 90:100 (18:26, 22:29, 29:22, 21:23)

IMGP0119

Prieniškiai rungtynes pradėjo klaida – Maikas Bruesewitzas nepataikė iš po krepšio. Tiesa, į aikštelės šeimininkų dvitaškį „SkyCop“ krepšininkai atsakė dviem sėkmingomis atakomis (2:4). „Šiauliai“ išlygino rezultatą (4:4). Ir tada prabilo Prienų komandos tolimoji artilerija. Trys tritaškiai sudrebino šiauliečių krepšį ir kėliniui įpusėjus „SkyCop“ įgijo 9 taškų persvarą (6:15). Aikštelės šeimininkai išnaudojo prieniškių klaidas ir sumažino skirtumą iki 5 taškų (10:15). Dar vienas Arno Labucko tritaškis ir Mindaugo Lukauskio taiklūs baudos metimai padėjo „SkyCop“ komandai padidinti pranašumą iki 10 taškų (10:20). Dar po dviejų atakų skirtumas užaugo iki 14 taškų (10:24). Deja, keletas prieniškių klaidų puolime leido „Šiauliams“ sumažinti „SkyCop“ persvarą iki 9 taškų (15:24). Tiesa, kėlinio pabaigoje Ovidijus Varanauskas pataikė dvitaškį ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po pirmojo kėlinio susikrovė 11 taškų persvarą (15:26).

Antrasis kėlinys prasidėjo galingu Prienų komandos spurtu. Per pirmąją kėlinio minutę „SkyCop“ žaidėjai pelnė 7 taškus ir padidino savo panašumą iki 13 taškų (20:33). Kėliniui įpusėjus Virginijaus Šeškaus auklėtiniai jau turėjo 23 taškų persvarą (26:49). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas vis dar skyrė 21 taškas (32:53), bet po dviejų kėlinių Prienų komandos pranašumas buvo 15 taškų (40:55).

Ir trečiojo kėlinio viduryje, ir likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. komandas skyrė tie patys 15 taškų (52:67, 60:75), bet tada prasidėjo „Šiaulių“ komandos atsigavimas. Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 6 taškų (69:75). Mindaugo Lukauskio dvitaškis kėlinio pabaigoje padidino „SkyCop“ komandos pranašumą iki 8 taškų (69:77).

Tiesa, ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komandai pavyko padidinti persvarą iki 15 taškų (74:89). Bet antroje kėlinio pusėje iniciatyva perėjo į šiauliečių rankas. Solidi „SkyCop“ persvara pradėjo greitai tirpti. Likus ik kėlinio pabaigos apie 4 min. komandas skyrė tik 4 taškai (87:91). Visgi, svečiai iš Prienų rungtynių pabaigą sužaidė užtikrintai ir neleido Antano Sireikos auklėtiniams perlaužti mačo eigą. Maikas Bruesewitzas ir Darjušas Lavrinovičius kartu pelnė 9 taškus ir atvedė savo komandą į pergalę (90:100).