Stiprokas lietus neleido užbaigti teniso vienetų turnyro Birštone

Gegužės 6 d. Birštone vykusį teniso vienetų turnyrą kurorto taurei laimėti užbaigti neleido prapliupęs lietus. Į turnyrą atvyko 18 (15 vyrų ir 3 moterys) tenisininkų iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Prienų, Birštono ir kitų Lietuvos miestų.

Moterų turnyrą laimėjo Monika Sabaliauskaitė iš Vilniaus. Antra liko Aušra Kavaliauskienė iš Alytaus. Trečioji vieta atiteko Jurgitai Valasevičienei iš Kauno.

Vyrų turnyre kovos vyko visuose keturiuose kortuose. Nuo pat ryto vyko įtemptos kovos. Gerokai po pietų išaiškėjo, jog dėl nugalėtojo vardo kovos Vytautas Matuliauskas (Prienai) ir Robertas Blagušauskas (Marijampolė). Dėl trečios vietos susikovė Kęstutis Rudgalvis iš Kauno ir vilnietis Modestas Keliauskas. Deja, užbaigti mažojo ir didžiojo finalų partijų neleido netikėtai apsilankęs lietus.

Organizatoriai nutarė apdovanoti finalo ir mažojo finalo dalyvius, o santykius tenisininkai išsiaiškins kituose turnyruose.

Turnyrą organizavo Birštono sporto centras ir UAB „Viskas tenisui“, o parėmė „Tulpės“ sanatorija, bendrovė „Bereisa“ – oficialus Bresercafe partnberis Lietuvoje ir laikraštis „Krašto Vitrina“, šiais metais švenčiantis 10 metų jubiliejų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti