„STIHL“ svečiuose iškovojo pergalę prieš „Bekentą“

IMGP6734Gruodžio 13 d. „Futsal A“ lygos penktojo turo mače svečiuose pergalę šventė Prienų „STIHL“, kurie Vilniuje rezultatu 3:1 (0:0) pranoko vietos „Bekentą“.

Pirmoji rungtynių dalis praėjo be didesnių staigmenų. Nei vienai, nei kitai ekipai nepavyko pralaužti geležinės gynybos ir išsiveržti į priekį.

Antrajame kėlinyje, sužaidus dvi minutes, pirmąjį susitikimo įvartį pelnė vienas naudingiausių lygos žaidėjų Deividas Stradalovas ir išvedė prieniškius į priekį – 1:0. Antrajame kėlinyje „pasipylė“ ir geltonos kortelės. 32 minutę geltona kortelė buvo parodyta „STIHL“ žaidėjui Deividui Garliauskui, o 34 minutę – ir „Bekento“ atstovui Jurijui Mežoniui.

35 penktąją minutę „STIHL“ persvarą padidino Edgaras Petkevičius, kuris tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į priekį rezultatu 2:0. Vos po trijų minučių, 38 rungtynių minutę, pasižymėjo ir prieniškių gynėjas Andrius Petraška (3:0). 40 minutę geltona kortele buvo nubaustas „STIHL“ vartininkas Evaldas Vyšniauskas, o „Bekento“ žaidėjas Arsenijus Buinickis tiksliai realizavo baudinį ir sušvelnino „Bekento“ pralaimėjimą – 3:1.