Stalo teniso mokinių pirmenybės

Gruodžio 16 d. Prienų sporto ir pramogų arenoje vyko rajono mokyklų stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo 7 mokyklų atstovai. Miestų grupėje varžėsi „Žiburio” ir Jiezno  gimnazijų bei „Revuonos” pagrindinės mokyklos komandos. Vaikinų grupėje nugalėjo „Revuonos” pagrindinės mokyklos stalo tenisininkai, kurie vienodu rezultatu (3:0) įveikė ir „Žiburio”, ir Jiezno gimnazijų atstovus. „Žiburio” ir Jiezno komandų akistatoje stipresni buvo žiburiečiai (3:0), kurie ir užėmė antrąją vietą.

Dvikovoje tarp merginų stipresnės buvo „Žiburio” gimnazijos atstovės, kurios ir tapo nugalėtojomis.

Kaimo vietovių mokyklų pirmenybėse dalyvavo 4 švietimo įstaigų stalo tenisininkai (Šilavoto, Skriaudžių, Pakuonio pagrindinių mokyklų ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijos).

Merginų grupėje dominavo Šilavoto, o vaikinų – Skriaudžių pagrindinių mokyklų mokiniai. Abejose grupėse antrąsias vietas užėmė Veiverių T. Žilinsko gimnazijos stalo tenisininkai. Bronzos apdovanojimus iškovojo Skriaudžių (merginos) ir Šilavoto (vaikinai) mokyklų komandos.