Stakliškių vidurinė mokykla pakviesta dar vieneriems mokslo metams į projektą „Kūrybinės partnerystės“

kūryb

Šiemet Stakliškių vidurinė mokykla naujuosius mokslo metus pasitiko džiugiomis nuotaikomis, nes rugsėjo 1-ąją gavo didžiausią dovaną iš ,,Kūrybinių partnerysčių“ projekto komandos. Vieninteliai Prienų rajone stakliškiečiai buvo atrinkti ir pakviesti prisijungti prie „Pokyčių mokykla kubu (PM3)“ programos, kurioje visa mokyklos bendruomenė kartu su kūrėjais tyrinės, ieškos, įtvirtins kūrybiškumą kasdieniame mokyklos gyvenime.

Rugsėjo 17 d., trečiadienį, Stakliškių vidurinėje mokykloje lankėsi kūrybos agentas psichologas Andrius Atas. Svečias susipažino su mokiniais, mokytojais ir mokyklos vadovais. Bendraudamas paaiškino savo siekius, išsakė, ko tikisi: noro kurti, tobulėti, pažinti kūrybinį pasaulį. Kūrybos agento tikslas – padėti mokyklai įsivardinti savo poreikius kūrybiško mokymosi srityje, išvystyti ir įgyvendinti kūrybinį projektą, numatyti, kokių praktikų reikės. Artimiausiomis dienomis A. Atas vėl turėtų atvykti pradėti kūrybinį darbą ir įgyvendinti naujas idėjas.

Įgyvendindami ,,Kūrybinių partnerysčių“ programą, tikimės išnaudoti turimus resursus, planuojame kūrybiškai ir integruotai vesti įvairių dalykų pamokas, tuo gerindami mokinių saviraišką ir mokymosi motyvaciją. Nekantriai laukiame naujų pažinčių, patirčių, iššūkių, padėsiančių tobulėti, drąsiai žengti pirmyn ir prisidėti prie pažangios visuomenės kūrimo.

Projektą kuruojanti Stakliškių vidurinės mokyklos mokytoja Sidona Paltanavičiūtė

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. konkurentai

    Linkiu sėkmės projekte Stakliškių mokyklai. O šis projektas Jiezno gimnazijoje po 1 metų sėkmingo įdirbio direktoriaus Veterio rankomis buvo uždusintas, nes neturėjo finansinės vertės…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti