„Stakliškių“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją

IMGP5411Vasario 8 d. Prienų KKSC mini arenoje vyko Mažųjų miestelių krepšinio lygos rungtynės tarp „Stakliškių“ ir „Užuguosčio“ komandų.

Rungtynės buvo pilnos dramatizmo ir iki pat mačo pabaigos nebuvo aišku, kas nugalės.
„Stakliškių“ treneris Rimas Katukevičius prieš rungtynes naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog laukia sunki kova, nes varžovai labai stiprūs.
Mačo eiga patvirtino trenerio žodžius.
Tiesa, pirmajame kėlinyje „Stakliškių“ komandos pranašumas buvo akivaizdus. Stakliškiečiai iškart įgijo 11 taškų persvarą (11:0), o kėlinį laimėjo 14 taškų skirtumu (31:17). Antrajame kėlinyje žaidimas iš esmės pasikeitė. Iniciatyva dažniausiai jau priklausė „Užuguosčio“ krepšininkams, kurie sugebėjo per kėlinį sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (49:42).
Trečiajame kėlinyje užvirė tikras pragaras. Abi komandos žaidė pasiaukojamai.„Užuguosčio“ komanda kėliniui įpusėjus išlygino rezultatą (55:55), o dar po minutės jau pirmavo 4 taškais (57:61). Bet „Stakliškių“ komanda nebuvo linkusi leisti varžovams įsibėgėti ir po trijų kėlinių vis dar pirmavo (62:61).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Užuguosčio“ komanda dar kartą išlygino rezultatą (64:64). O po kelių minučių jų persvara buvo 5 taškai (70:75).
Po kelių atakų jau pirmavo „Stakliškių“ krepšininkai (76:75), bet sekančiame puolime „Užuguosčio“ krepšininkai pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą savo naudai (76:78). Po kiekvienos atakos lyderis keitėsi (80:78. 80:81, 82:81). Vis tik paskutinė rungtynių minutė sėkmingiau susiklostė „Stakliškių“ komandai, kuri ir laimėjo šią dramatišką dvikovą (86:81).