Stakliškių krepšininkai „patiesė“ „Žalgirio fanus“

Stakliškių krepšininkai KKML „B“ lygos turnyre rungtynėse su „Žalgirio fanų“ komanda žaidė atsakingai ir įveikė varžovus 17 taškų skirtumu(94:77).

Pirmajame kėlinyje, kuriame komandos apie gynybą buvo pamiršę, puolimo lenktynes laimėjo stakliškiečiai (31:26).  Antrajame kėlinyje Stakliškių komandos gynyba pagerėjo, ir varžovai įmetė į jų krepšį 10 taškų mažiau, negu pirmajame ketvirtyje. Tiesa, patys sugebėjo pelnyti 8 taškais daugiau negu varžovai ir po dviejų kėlinių įgijo 13 taškų persvarą. Deja, trečiajame kėlinyje Stakliškių vyrukai perleido iniciatyvą „Žalgirio fanams“, ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tik 7 taškai (71:64).

Vis tik šiose rungtynėse stakliškiečiai buvo geresni. Ketvirtajame kėlinyje varžovai sunkiai rinko taškus, o Stakliškių puolimo mašina veikė be priekaištų. Rungtynės buvo laimėtos 17 taškų skirtumu (94:77).
Marius Petrauskas pelnė 23 taškus, Marius Nenartavičius pridėjo 21 (14 atkovotų kamuolių), Tautvydas Švedas – 20.