„Stakliškių“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su jonaviškiais

IMGP5099Gruodžio 20 d. „Stakliškių“ krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono išvykos rungtynes su Jonavos SK komanda.

Pirmajame kėlinyje „Stakliškių“ krepšininkai sužaidė užtikrintai ir buvo įgiję 9 taškų pranašumą (11:21). Tiesa, po pirmojo kėlinio komandas skyrė 5 taškai (19:24).

Antrojo kėlinio pradžioje Jonavos krepšininkai perėmė iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki vieno taško (28:29). Kėlinio pabaigoje jonaviškių pastangos leido jiems persverti rezultatą savo naudai (36:35). Bet jau sekančioje atakoje „Stakliškių“  komanda susigrąžino pranašumą (36:38).

Trečiajame kėlinyje Rolando Žaldario auklėtiniai sugebėjo išlaikyti minimalų pranašumą (51:52), o ketvirtajame galutinai perimti iniciatyvą ir iškovoti aštuntąją pergalę RKL „B“ diviziono čempionate.

Kėliniui įpusėjus „Stakliškių“ komanda Mariaus Nenartavičiaus ir Dariaus Kuzmicko pastangomis įgijo 7 taškų persvarą (55:62). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje atakų lyderio vaidmenį perėmė Mantvydas Gečionis ir „Stakliškių“ komanda užtikrintai įveikė Jonavos SK krepšininkus rezultatu 76:61.

M. Petrauskas ir M. Gečionis pelnė po 13 taškų, D. Kuzmickas (12 atkovotų kamuolių), E. Keblikas ir M. Nenartavičius (14) – po 11.
Po šios pergalės „Stakliškių“ komanda pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.