•

„Stakliškių“ komandai Ukmergėje pritrūko sėkmės

Lapkričio 29 d. „Stakliškių“ krepšininkai RKL „B“ aštuntojo turo rungtynes žaidė Ukmergėje su „Olimpo“ komanda. Deja, kovingas mačas „Stakliškių“ komandai pasibaigė nesėkmingai. Varžovams buvo pralaimėta 2 taškų skirtumu (76:74).

Rungtynes stakliškiečiai pradėjo neblogai ir po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą (19:23). Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų (34:37), o trečiajame panaikinti atsilikimą (52:52). Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuris pergalingai pasibaigė „Olimpo“ komandai (76:74), o „Stakliškių“ vyrai patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir dalinasi 3-6 vietas.

Komandos lyderiu ir šiose  rungtynėse buvo Robertas Ruzgaitis, kuris pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių. Komandoje debiutavusio Dariaus Kuzmicko sąskaitoje 14 taškų, Marius Nenartavičius į varžovų krepšį įmetė 12 taškų.