Stakliškių „Guosta“ – RKL „B“ diviziono pusfinalyje

_IGP3128

Kovo 22 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai išvykoje antrą kartą įveikė RKL „B“ diviziono reguliariojo čempionato lyderę Pabradės „Žeimenos“ komandą (76:65), laimėjo atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio seriją 2:1 ir pateko į pusfinalį, kuriame susitiks su Plungės „Olimpo“ krepšininkais.

guosta

Iškart po pralaimėtų sekmadienį namų rungtynių, kuriose triumfavo „Žeimenos“ komanda, „Guostos“ krepšininkai neatrodė labai nusivylę, nors realiai praleido galimybę prasimušti į pusfinalį ir tvirtino, jog antradienį Pabradėje laimės.

Pažadai virto realybe. Tiesa, reikia pastebėti, jog „Guostos“ komanda šiose rungtynėse atrodė visiškai kitaip nei namų rungtynėse. Karolio Abramavičiaus kariauna kontroliavo rungtynių eigą nuo pirmųjų rungtynių minučių.

_IGP3105

Pirmasis kėlinys buvo laimėtas trijų taškų skirtumu (8:11). Pirmasis perspėjimas aikštelės šeimininkams buvo pasiųstas jau rungtynių pradžioje (0:6).

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo sėkmingomis „Guostos“ atakomis ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki 7 taškų (10:17). Gerai sustyguotas Stakliškių komandos žaidimas buvo sudrebintas ir iš turėtos persvaros nieko neliko (18:17). Bet K. Abramavičiaus auklėtiniai atlaikė aikštelės šeimininkų įniršį ir neleido perimti iniciatyvos. Po dviejų kėlinių rungtynėse buvo lygybė (31:31).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje klostėsi „Guostos“ naudai. Per pirmąsias dvi trečiojo kėlinio minutes iššovęs Renaldas Simanavičius padėjo komandai įgyti 7 taškų pranašumą (31:38). Šis spurtas leido komandai pirmauti ir prieš lemiamą kėlinį turėti tų pačių 7 taškų persvarą (44:51).

Ketvirtajame kėlinyje „Guostos“ tolimoji artilerija visiškai sužlugdė varžovus. Trys taiklūs tritaškiai iš eilės Stakliškių komandos pranašumą padidino iki 14 taškų (48:62). Ir kaip nesistengė Pabradės vyrai sukurti dar vieną stebuklą, bet visos pastangos buvo bergždžios.

„Guostos“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 76:65 (11;8, 20:23, 20:13, 25:21).

7 žaidėjai sunešė pelnytus taškus į komandos pergalingą krepšį. Daugiausiai taškų į varžovų krepšį įmetė Renaldas Simanavičius (20), 15 taškų Tado Padegimo sąskaitoje, po 10 – Kajaus Okmano ir Mantvydo Gečionio, 8 – Tautvydo Švedo, 6 – Roberto Ruzgaičio, 4 – Vytauto Vaikšnio.