Stakliškių gimnazijos žingsnis atgaivinant sportiškiausios krašto mokyklos tradicijas

IMGP9628

kvitrina.com

Rugsėjo 8 d. Stakliškių gimnazijoje po remonto oficialiai buvo atidarytas įstaigos sporto aikštynas, kuriame yra futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio aikštelės, bėgimo takai ir daug kitų vietų, tinkamų sportavimui. 

Pasak gimnazijos direktoriaus Vyganto Kornejevo, stakliškiečiai gerai prisimena laikus, kai šalia 1962 m. pastatytos vidurinės mokyklos, jos vadovo sporto entuziasto Prano Kundroto iniciatyva, buvo įrengtas sporto stadionas, kurio aikštynai garsino mokyklą rajone ir šalyje: „Norime grąžinti ir tęsti sportiškiausios mokyklos tradicijas, todėl buvo stengiamai gauti lėšų stadiono remontui ir štai, projektas įgyvendintas“. Visą dieną stadiono aikštynuose vyko varžybos, o jas vainikavo ne tik apdovanojimo ceremonija, bet ir oficiali atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas su savivaldybės administracijos atstovais. Jiems teko garbė apdovanoti futbolo, krepšinio, tinklinio ir kitų varžybų nugalėtojus, o vėliau meras su mokyklos direktoriumi perkirpo simbolinę stadiono atidarymo juostelę.

 

Kalbinti gimnazijos mokytojai ir mokiniai džiaugėsi mokykloje vykstančiomis permainomis. Beje, daugiausiai dėmesio sulaukė gimnazijos pradinukai, kurie už dalyvavimą sporto šventėje buvo apdovanoti atminimo medaliais. Medalius pradinukams įteikinėjo ir Stakliškių seniūnijos seniūnė Nijolė Ivanovienė. 

Ką gi, stadiono atidarymo šventė įvyko. Dabar beliko laukti iš gimnazijos mokinių gerų sportinių pasiekimų ir sveikos gyvensenos populiarinimo. 

Taip pat skaitykite