•  

     

     

     

Stakliškėse po atnaujinimo duris atvėrė kultūros ir laisvalaikio centras

IMGP5999

Vidmantas Venclovas

Gruodžio 13 d. Stakliškėse, prie namo, pažymėto 13-uoju numeriu, susirinkę Kalėdinės eglutės įžiebimo dalyviai įsijungė į dar vieną iškilmingą renginį – atnaujinto kultūros ir laisvalaikio centro atidarymo ceremoniją. Svarbiausioji Stakliškių seniūnijos kultūrinė erdvė ilgą laiką sukeldavo dviprasmes asociacijas.

IMGP5969

Pagrindinėje salėje buvo prastas apšvietimas, žiemą buvo problemų ir su šiluma, trūko jaukumo. Ir štai, duris atvėrė atnaujinta erdvė. Iškart pasijutai apgaubtas jaukumo ir šviesos.

IMGP5975

Nors lauke pūtė nemalonus vėjas, pastate buvo šilta ir malonu. Vietoje senų kėdžių renginio dalyvių laukė šiuolaikinės, dailios ir patogios, o iš scenos į salę žiūrėjo gražuolė eglutė. 

IMGP6034

Po oficialių kalbų ir sveikinimų vyko Angelų už gerus darbus įteikimo ceremonija ir styginio kvarteto „Music Atelier“ bei džiazo dainininkės Rūtos Švipaitės koncertas. 

 IMGP6920

Pastaba.

Nors salėje buvo jauku ir šilta, nemažai žiūrovų sėdėjo su viršutiniais lauko rūbais. Bet reikia tikėtis, jog kituose renginiuose bus kitaip ir stakliškiečiai gerbs kultūros ir laisvalaikio centro aplinką bei žiūrovams sudarytas sąlygas.

Renginiuose Stakliškėse dalyvavo žemės ūkio ministras, Seimo narys A. Palionis, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Stakliškių bažnyčios klebonas Gediminas Mieldažis, Savivaldybės administracijos, kitų įstaigų ir bendruomenių atstovai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti