• prienuspauda

     

     

     

     

Stakliškėse krepšinio turnyru paminėtas Prano Kundroto atminimas

IMGP6331Rugsėjo 21 d. Stakliškėse vykusiame atvirajame tradiciniame 3×3 krepšinio turnyre Prano Kundroto taurei laimėti dalyvavo krepšininkai iš Balbieriškio, Prienų, Jiezno, Beižionių, Semeliškių, Vyšniūnų ir Stakliškių.

Suaugusiųjų grupėje, kurioje dėl nugalėtojų vardo kovojo penkios komandos, pirmąją vietą laimėjo „Simpatukų“  trejetas iš Stakliškių. Antri liko vyrukai iš Beižionių, trečiąją vietą iškovojo Vyšniūnų komanda.

Vaikinų (iki 19 m.) grupėje užsiregistravo septynios komandos. Pirmąsias dvi vietas užėmė turnyro svečiai iš Prienų ir Balbieriškio. „Spėk“ komanda  iš Stakliškių buvo tik trečia.

Vaikinų (iki 15 m.) grupėje žaidė tik trys komandos, bet ir šioje grupėje šeimininkams nepavyko laimėti. Nugalėtojais tapo Jiezno vaikinai, o „Vietinių“ ir „Spalvotų“ komandos užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas.

Merginų grupėje užsiregistravo tik dvi komandos, bet siekiant išaiškinti nugalėtojas prireikė net trijų susitikimų. Vis tik stipresnės buvo merginos iš komandos „Gugu“, „Lamos“ liko antros.

Baudų metimo konkursą  laimėjo Simas Junevičius iš Semeliškių, tritaškių – Audrius Samsanavičius iš Prienų.

„Žiburio“ gimnazijos mokytoja Dalia Šklėriūtė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog gerai, kad puoselėjamos tradicijos ir, atėjus laikui, žinai, kur vyksi dalyvauti varžybose. Pasak kūno kultūros mokytojos, jaunimas turi ir nori judėti, ir tokie turnyrai – gera vieta tokiems sumanymams realizuoti.

Turnyro organizatorius Rimas Katukevičius pabrėžė, jog geriausias būdas prisiminti žmogų, kuris buvo neapsakomas sporto entuziastas ir fanatikas, organizuoti jo vardo varžybas. 3×3 krepšinio turnyras Prano Kundroto taurei laimėti – tai ne tik varžybos nusipelniusio žmogaus atminimui, bet ir galimybė vietiniam jaunimui ir ne tik pabūti kartu ir parodyti savo sugebėjimus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti