„Stakliškės“ RKL „B“ diviziono čempionate iškovojo trečiąją pergalę

IMGP6068Spalio 30 d. „Stakliškių“ krepšininkai žaidė RK „B“ L čempionato rungtynes su VDU-2 komanda. Išvykos rungtynių pradžioje mūsų krašto krepšininkai pajuto aikštelės šeimininkų ryžtą įveikti lygos naujokus. Kauniečiai po pirmojo kėlinio turėjo net 9 taškų  pranašumą (24:15). Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 10 taškų (40:30).

Po didžiosios pertraukos „Stakliškių“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir po trijų kėlinių jų atsilikimas siekė tik 3 taškus (46:43). Ketvirtajame kėlinyje Rolando Žaldario kariauna jau buvo nesustabdoma ir laimėjo rungtynes 9 taškų skirtumu (54:63).

Komandą į pergalę vedė Robertas Ruzgaitis (14 taškų), Dainius Marčiauskas (12), Mantvydas Gečionis (10). Marius Nenartavičius karaliavo po krepšiais (15 atkovotų kamuolių).