„Stakliškės“ nesugebėjo prasibrauti į Mažų miestelių lygos finalą

Gegužės 3 d. „Stakliškių“ krepšininkai Šilalėje vykusiame Lietuvos mažų miestelių krepšinio lygos finalinio ketverto turnyre pralaimėjo pusfinalio rungtynes Traksėdžio „Lūšys – Viriga“ komandai ir šeštadienį kovos tik mažame finale.

Rungtynes „Stakliškių“ krepšininkai pradėjo labai nervingai ir leido varžovams jau pirmame kėlinyje įgyti 8 taškų pranašumą (20:12).

Antrojo kėlinio pradžioje „Stakliškių“ komanda sumažino skirtumą iki vieno taško (27:26), bet nesugebėjo perimti iniciatyvos ir leido varžovams pabėgti (31:26). Tiesa, kėlinio pabaigoje stakliškiečiai dar kartą priartėjo prie varžovų vieno taško atstumu (36:35), bet prastai sužaidė kėlinio paskutines minutes ir leido aikštelės šeimininkams įgyti 7 taškų pranašumą (42:35).

Trečiame kėlinyje „Lūšies-Virigos“ komanda laikė iniciatyvą savo rankose ir tik kėlinio pradžioje leido „Stakliškių“ krepšininkams priartėti (50:46). Vėliau aikštelės šeimininkų pranašumas pradėjo didėti ir po trijų kėlinių Traksėdžio komanda pirmavo 12 taškų skirtumu (68:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžia „Stakliškių“ žaidėjams virto pragaru – varžovai padidino savo persvarą iki 20 taškų (80:60). Ir tik tada stakliškiečiai pabudo. Skirtumas pradėjo tirpti ir kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik 6 taškai (83:77). Bet paskutines ketvirtojo kėlinio minutes vėl geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:80.

„Stakliškių“ krepšininkai kovos mažame finale, o Traksėdžio „Lūšies- Virigos“ komanda – pagrindiniame.