„Stakliškės“ – LMMKL pusfinalyje

Balandžio 13 d. „Stakliškių“ krepšininkai LMMKL ketvirtfinalio rungtynėse antrą kartą įveikė „Kavarsko“ komandą (73:80) ir iškovojo kelialapį į Mažų miestelių krepšinio lygos pusfinalį.

Po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmavo aikštelės šeimininkai (22:21). Antrame kėlinyje svečiai sužaidė sėkmingiau ir ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo trijų taškų persvarą (39:42).

Ir po didžiosios pertraukos vyko apylygė kova. Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki vieno taško (56:57).

Vis tik lemiamą kėlinį geriau sužaidė „Stakliškių“ komanda (73:80). Stakliškiečiai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalio serijoje ir žengė į atkrintamųjų varžybų pusfinalį.

Pasak komandos vadovo Rimo Katukevičiaus, krepšininkai sužaidė gerai, neforsavo įvykių aikštelėje ir visi prisidėjo prie pergalės.

Kita mūsų kraštui atstovaujanti „Balbieriškio“ komanda išvykoje patyrė skaudų pralaimėjimą (66:91) ir į pusfinalį nepateko.