„Stakliškės“ KKM „C“ lygos antrame etape – kol kas penktos

„Stakliškių“ krepšininkai Kauno krepšinio mėgėjų lygos antrame etape („C“ grupė) po 9 sužaistų rungtynių su keturiomis pergalėmis užima penktąją vietą.

Šiais metais mūsų krašto komanda dramatiškoje kovoje po prastai sužaisto ketvirtojo kėlinio pralaimėjo „Fortuko“ komandai (78:83). Po trijų kėlinių stakliškiečiai pirmavo 5 taškais (58:53), tačiau ketvirtame kėlinyje leido varžovams įmesti net 30 taškų ir turėjo pripažinti jų pranašumą. Nerijus Čėsna pelnė 18, Marius Nenartavičius – 16 taškų.

Rungtynėse su SK „Vilkai“ situacija aikštelėje buvo kitokia: varžovai neturėjo jokių šansų laimėti, o siautėjęs M. Nenartavičius pelnė net 36 taškus, 24 pridėjo Eigirdas Keblikas. „Stakliškės“ rungtynes laimėjo rezultatu 89:62.