„Stakliškės“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

IMGP3484Kovo 7 d. „Stakliškių“ krepšininkai antrosiose RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų aštuntfinalio rungtynėse Kaune įveikė KM „ Perkūnas -Vytrita“ komandą (97:69) ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą.

Po pirmųjų pralaimėtų aštuntfinalio serijos rungtynių (81:88) „Stakliškių“ komandos treneris Rolandas Žaldaris buvo labai piktas. Anot jo, komanda privalėjo laimėti rungtynes  dviženkliu pranašumu, o ne leisti varžovų jaunimui naršyti savo baudos aikštelėje kaip panorėję.

Rungtynės Kaune parodė, jog R. Žaldario auklėtiniai suprato savo klaidas ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 11 taškų persvarą (15:26). KM „Perkūnas“ jaunimas antrajame kėlinyje pabandė grįžti į žaidimą, bet „Stakliškių“ vyrai išlaikė dviženklį pranašumą (39:50).
Po didžiosios pertraukos R. Žaldario kariauna jau nebekartojo pirmųjų rungtynių klaidų. Trečiajame kėlinyje svečiai prasinešė lyg viesulas ir pasiuntė aikštelės šeimininkus į nokdauną. Po trijų kėlinių „Stakliškių“ komandos pranašumas šoktelėjo iki 26 taškų (49:75).
Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Toks scenarijus buvo parankus svečiams, kurie žaidė jau atsipalaidavę. Aikštelės šeimininkai pagerino žaidimą puolime, bet gynyboje sustabdyti savo oponentų taip ir nesugebėjo. Rungtynės pasibaigė įtikinama „Stakliškių“ komandos pergale 28 taškų skirtumu (97:69).

Simonas Januškis (26 taškai) ir Arminas Šaulys (21) pelnė beveik pusę komandos taškų (47 iš 97).

Šios aštuntfinalio serijos nugalėtojas bus išaiškintas trečiosiose rungtynėse, kurios vyks Prienuose.