„Stakliškės“ ir „Užuguostis“ – Mažųjų miestelių krepšinio lygos ketvirtfinalyje

Kovo 29 d. Lietuvos Mažųjų miestelių krepšinio lygoje buvo žaidžiami atsakomieji aštuntfinalio serijos mačai.

„Stakliškių“ komanda patvirtino savo statusą ir toliau skina tik pergales.
Namų rungtynėse su „Kriūkai- Gerdžiūnai“ komanda „Stakliškių“ vyrukai jau pirmajame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą (33:20). Ir nors varžovai antrajame ir trečiajame kėliniuose sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų (64:58), aikštelės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje spurtavo ir užtikrintai laimėjo rungtynes (91:76), o kartu ir kelialapį į ketvirtfinalį. „Stakliškių“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Robertas Ruzgaitis (25 taškai) ir Tautvydas Švedas (23).

„Užuguosčio“ krepšininkai atsakomosiose rungtynėse turėjo spręsti rimtesnį uždavinį, nes pirmose serijos rungtynėse patyrė pralaimėjimą 5 taškų skirtumu.
Aikštelės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje panaikino pirmų rungtynių taškų deficitą (25:19). Antrajame ir trečiajame kėliniuose padidino persvarą iki 13 taškų (71:58). Ketvirtajame kėlinyje varžovai pabandė situaciją pakeisti. Ir iš dalies jiems tai pavyko. Kėlinį „Bakūžė.lt“ komanda laimėjo 4 taškų skirtumu, bet pergalę rungtynėse rezultatu 90:81 laimėjo „Užuguosčio“ krepšininkai, kurie dėl geresnio skirtumo antrose serijos rungtynėse ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį. „Užuguosčio“ komandą į pergalę vedė Ugnius Luneckas (27 taškai, 11 atkovotų kamuolių).