„Stakliškės“ antroje rungtynių pusėje dzūkus „maudė“ be gailesčio

IMGP8823
Lapkričio 14 d. „Stakliškių“ krepšininkai RKL „B“ diviziono rungtynėse su Alytaus „SRC-Dzūkija“ komanda pradžiugino į Prienų sporto ir pramogų areną susirinkusius sirgalius.

Jau pirmajame kėlinyje „Stakliškių“ vyrai parodė, jog šiose rungtynėse nejuokaus ir nuo pat mačo pradžios pabėgo į priekį (11:2). Alytaus komanda apsiramino tik antroje kėlinio pusėje ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 3 taškų (13:10). Tiesa, Rolando Žaldario auklėtiniai kėlinio pabaigą sužaidė užtikrintai ir laimėjo pirmąjį kėlinį 9 taškų skirtumu (23:14).
Antrajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda ilgą laiką pirmavo (28:18, 31:21), bet antroje kėlinio pusėje prarado žaidimo kontrolę ir leido varžovams išlyginti rezultatą  (40:40).
Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Trečiojo kėlinio pradžioje „Stakliškių“  krepšininkai „įsūdė“ 3 tritaškius iš eilės ir kėliniui įpusėjus įgijo 7 taškų persvarą (53:46). Antroje kėlinio pusėje R. Žaldario auklėtinių gynyba tapo neįkandama svečiams iš Alytaus. Jie per 5 min. sugebėjo pelnyti tik 3 taškus. „Stakliškių“ krepšininkai ne tik pastatė tikrą sieną gynyboje, bet ir siautėjo puolime. Po trijų kėlinių jų pranašumas siekė 19 taškų (68:49).
Ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ krepšininkai nemažino apsukų ir buvo aišku, jog nepaleis pergalės iš rankų. Kėlinio viduryje R. Žaldario kariaunos persvara dar padidėjo (77:56), o rungtynių pabaigoje šoktelėjo iki 27 taškų (87:60).
Paskutinėmis sekundėmis Alytaus žaidėjas pataikė tritaškį ir mačas pasibaigė rezultatu 87:63.
„Stakliškių“ vyr. treneris Rolandas Žaldaris po rungtynių naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog įtikinama pergalė pasiekta, pirmiausiai, dėl geros gynybos. Tiesa, strategas pripažino, jog antrojo kėlinio pabaigoje komanda prarado koncentraciją gynyboje, o kartu pradėjo strigti ir puolimas. Komandos strategas nepasakė, apie ką kalbėjo su žaidėjais rūbinėje per didžiąją pertrauką, bet pokalbis turbūt buvo tinkamas, nes antroje rungtynių pusėje komandos žaidimas pasikeitė iš pagrindų: „Akcentavome gynybą – kai apsigini, tai ir puolimas dažniausiai būna sėkmingas. Varžovai pastatė zoną, bet tada varžovų krepšys atsirišo mūsų metikams, kurių turime tikrai daug“.

Komandos strategas nors ir pasidžiaugė šios dienos pergale, bet jau mintimis buvo šeštadienio rungtynėse: „Rytoj varžovas bus žymiai stipresnis, bet, kaip visada, kovosime dėl pergalės, nors, manau, bus sunku“.