•  

     

     

     

     

„Stadionui“ sustabdyti „Pozityvūs“ komandos nepavyko, autsaiderių dvikovoje – „Jiezno“ pergalė

IMGP0141

kvitrina.com

Birželio 21 d. Prienų centriniame futbolo stadione buvo sužaistas penktasis Prienų futbolo čempionato turas, kuris pasižymėjo keturiomis geltonosiomis kortelėmis (Julius Abraitis, Rokas Marcinkevičius, R. Ingaunis, Linas Gusas), lyderio pergale ir „Ringio“ sausu pralaimėjimu.

Turas turėjo atsakyti į klausimą, ar sugebės „Stadiono“ komanda sustabdyti čempionato lyderius -„Pozityvūs“ futbolininkus. Rungtynių pradžia parodė, jog įvarčių krušos šiame mače tikra nebus. Rungtynių eiga tai patvirtino. Tiesa, „Stadionui“ nepavyko sustabdyti lyderių, bet sužaista solidžiai (1:4). Rezultatas tikrai neatspindi vyravusios aikštelėje kovos. Šiose rungtynėse pasižymėjo Mantas Jančiauskas, Tomas Rastutis (2), Eivydas Bučelis (2).

Dar kovingesnis buvo „Kalniečių“ ir „Rūdupio“ susitikimas. Kova vyko dėl kiekvieno aikštelės metro. Buvo pelnyti net 7 įvarčiai. „Kalniečiai“ pelnė 3, o „Rūdupio“ komanda vienu daugiau (4).

„Kalniečių“ gretose du įvarčius pelnė Tomas Mockevičius, vieną – Valius Gasparavičius. „Rūdupio“ komandoje įvarčius mušė Povilas Damynas, Alvaras Zagurskas, Tadas Simanaitis, Vakaris Katukevičius.

IMGP0092

Gan netikėtai pasibaigė „Ąžuolo“ ir „Ringio“ komandų dvikova. Po sausai pralaimėto praeito turo „Ąžuolo“ futbolininkai šįkart solidžiai susitvarkė su „Ringio“ komanda (3:0). Įvarčius pelnė Vytas Ražaitis (2) ir Saulius Liepa.

Autsaiderių dvikovoje sėkmė lydėjo „Jiezno“ futbolininkus, kurie vos vienu įvarčiu pranoko „Gelgaudiškio“ komandą (4:3). „Jiezno“ komandoje vėl rezultatyviai sužaidė Ūdrys Žalys. Jo sąskaitoje 3 įvarčiai. Dar vieną pridėjo Vytautas Bajoras.

„Gelgaudiškio“ komandoje pasižymėjo Naglis Balčiūnas (2) ir Airidas Bublaitis.

Čempionate toliau užtikrintai pirmauja „Pozityvūs“ komanda (15 taškų), šešias taškais lenkdama antrąją ir trečiąją vietas besidalinančius „Ringio“ ir „Rūdupio“ futbolininkus (9). Į ketvirtąją vietą pakilo „Ąžuolo“ komanda (7). Penktąsias-šeštąsias vietas užima „Stadiono“ ir „Kalniečių“ ekipos. „Jiezno“ futbolininkai po pergalės su 4 taškais septinti, o turnyrinės lentelės apačioje lieka „Gelgaudiškio“ futbolininkai (0).    

   

    

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti