„Stadionas“ toliau renka pergales. Įveiktas „Ringis“

468×60

kvitrina.com

Sausio 20 d. buvo sužaistas dar vienas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas.

Pirmenybių lyderis „Stadionas“ antroje rungtynių pusėje sėkmingai susitvarkė su vienu tašku (40:41) pirmavusiu „Ringiu“. Prienų komanda laimėjo antrąją pusę 17 taškų skirtumu, užsitikrindama 8 pergalę (89:73).

Pergalę iškovojo ir „Pušynė“ (6 pergalės), pranokusi „Šilavoto“ komandą. Tiesa, po pirmojo kėlinio buvo lygybė (17:17). Bet jau nuo antrojo kėlinio žaidimo gijas į savo rankas paėmė „Pušynė“ ir laimėjo mačą 15 taškų skirtumu (75:60).

Principinga kova tarp „Žiburio“ ir „Amberio“ komandų baigėsi žiburiečių pergale (76:64). Veiveriškiai gerai pradėjo rungtynes (17:18), bet antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Žiburio“ krepšininkai ir po dviejų kėlinių įgijo 3 taškų persvarą (38:35). Antroje rungtynių pusėje aikštelėje jau dominavo „Žiburio“ komanda, kuri ir tapo rungtynių laimėtoja (5 pergalės).

Gynybinio pobūdžio rungtynėse „Pakuonio“ komanda sugebėjo perlaužti rungtynių eigą susitikime su „Jiezno“ krepšininkais (10:13) ir po dviejų kėlinių išsivežti į priekį (25:23).

Nerezultatyviame trečiajame kėlinyje (10:5) „Pakuonio“ krepšininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 7 taškų (35:28). Ketvirtajame kėlinyje abi komandos sėkmingiau atakavo varžovų krepšį, bet vėl daugiau taškų pelnė „Pakuonio“ komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:43.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti