„Stadionas“ toliau renka pergales. Įveiktas „Ringis“

kvitrina.com

Sausio 20 d. buvo sužaistas dar vienas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas.

Pirmenybių lyderis „Stadionas“ antroje rungtynių pusėje sėkmingai susitvarkė su vienu tašku (40:41) pirmavusiu „Ringiu“. Prienų komanda laimėjo antrąją pusę 17 taškų skirtumu, užsitikrindama 8 pergalę (89:73).

Pergalę iškovojo ir „Pušynė“ (6 pergalės), pranokusi „Šilavoto“ komandą. Tiesa, po pirmojo kėlinio buvo lygybė (17:17). Bet jau nuo antrojo kėlinio žaidimo gijas į savo rankas paėmė „Pušynė“ ir laimėjo mačą 15 taškų skirtumu (75:60).

Principinga kova tarp „Žiburio“ ir „Amberio“ komandų baigėsi žiburiečių pergale (76:64). Veiveriškiai gerai pradėjo rungtynes (17:18), bet antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Žiburio“ krepšininkai ir po dviejų kėlinių įgijo 3 taškų persvarą (38:35). Antroje rungtynių pusėje aikštelėje jau dominavo „Žiburio“ komanda, kuri ir tapo rungtynių laimėtoja (5 pergalės).

Gynybinio pobūdžio rungtynėse „Pakuonio“ komanda sugebėjo perlaužti rungtynių eigą susitikime su „Jiezno“ krepšininkais (10:13) ir po dviejų kėlinių išsivežti į priekį (25:23).

Nerezultatyviame trečiajame kėlinyje (10:5) „Pakuonio“ krepšininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 7 taškų (35:28). Ketvirtajame kėlinyje abi komandos sėkmingiau atakavo varžovų krepšį, bet vėl daugiau taškų pelnė „Pakuonio“ komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:43.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti