Spurtas ketvirtajame kėlinyje padovanojo „CBet“ stebuklingą pergalę rungtynėse su „Pieno žvaigždėmis“

IMGP6199

Sausio 19 d. Prienų „CBet“ krepšininkai namų rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ sukūrė tikrą stebuklą. Tris kėlinius aikštelėje šeimininkavę svečiai ketvirtajame neatlaikė įtampos. Manto Šerniaus auklėtiniai sustabdė pasvaliečių puolimą, o patys sistemingai mažino atsilikimą. Likus iki rungtynių pabaigos apie 3,5 min. komandas skyrė 6 taškai (59:65). Per likusį laiką „CBet“ krepšininkai išsaugojo savo krepšį, o patys laimėjo atkarpą 8:0 (67:65) ir šventė pergalę.

IMGP6027

Prienų komandai po 13 taškų pelnė Arnas Velička (8 rezultatyvūs perdavimai) ir Regimantas Miniotas (2/3 tritaškiai).

Kaip ir galima buvo tikėtis, nuo pirmųjų rungtynių minučių prasidėjo kova dėl kiekvieno kamuolio. Kėliniui įpusėjus „CBet“ po Vaido Čepukaičio dvitaškio pirmavo vienu tašku (11:10). Antroje pirmojo kėlinio pusėje „CBet“ puolimas pradėjo strigti ir svečiai išnaudojo šią situaciją. Likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. „Pieno žvaigždės“ pirmavo 6 taškais (13:19). Dvi minutes komandos negalėjo pelnyti taškų. Mindaugas Lukauskis nutraukė taškų sausrą (15:19). „CBet“ paskutinėmis kėlinio sekundėmis turėjo progą sumažinti skirtumą, bet metimas buvo netaiklus.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai toliau strigo puolime. Pasvalio komanda padidino savo persvarą iki 6 taškų (17:23). Tokia situacija privertė Prienų komandos strategą paimti minutės pertraukėlę. Bet tai nepadėjo. Prieniškiai ir toliau nerasdavo kelių link varžovų krepšio, o Pasvalio komanda tolo (23:30, 23:34). Mantas Šernius vėl paėmė minutės pertraukėlę ir išėmė iš aikštelės centrus. Deja, ir toks sprendimas nedavė naudos. Pasvalio komanda kėlinio pabaigoje pataikė tritaškį ir po dviejų kėlinių įgijo 12 taškų pranašumą (27:39).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje situacija aikštelėje nesikeitė. Prienų komandai nesisekė perimti iniciatyvos ir „Pieno žvaigždės“ toliau kontroliavo padėtį (34:48, 39:54, 42:56). Po trijų kėlinių „CBet“ turėjo 14 taškų deficitą (44:58).

Pirmoje ketvirtojo kėlinio atakoje Prienų komanda apsigynė, o Arnas Velička buvo grubiai sustabdytas Pasvalio komandos baudos aikštelėje. Teisėjai neįžvelgė nesportinės pražangos, bet „CBet“ užbaigė ataką taikliu metimu (46:58). Kai Laurynas Birutis sumažino skirtumą iki 11 taškų (52:63), minutės pertraukėlę paėmė „Pieno žvaigždės“. Po minutės pasitarti nusprendė „CBet“ komanda. Martynas Varnas ir Karolis Guščikas sumažino aikštelės šeimininkų atsilikimą iki 7 taškų (56:63). Martyno Varno tritaškis buvo taiklus ir komandas skyrė tik 6 taškai (59:65). Pasvalio komanda paėmė minutės pertraukėlę, bet sustabdyti „CBet“ spurtą svečiams nepavyko. Regimantas Miniotas įsūdė tritaškį, o paskui du taškus iš po krepšio (64:65). „Pieno žvaigždės“ vėl paėmė minutės pertraukėlę, bet ir šį kartą aikštelės šeimininkų spaudimas davė vaisių, ir Donatas Sabeckis persvėrė rezultatą savo komandos naudai (66:65). Pasvalio ataka nebuvo sėkminga. Martynas Varnas realizavo vieną baudos metimą (67:65). Iki rungtynių pabaigos buvo likę 12 sek. „Pieno žvaigždės“ per minutės pertraukėlę ruošėsi paskutinei atakai, bet jinai nebuvo sėkminga.