• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Sprendimai, kurie lemia daugiau, nei manome

IMG_6806


Ignas Kasperavičius

Apsidžiaugėme, kai valdžia panaikino karantiną ir leido laisvai atvykti į Lietuvą iš dešimčių šalių. Ir patiems vykti į kitas šalis. Deja, vėl, kaip ir pandemijos pradžioje, sprendimas visiems izoliuotis priimtas tik po to, kai per mėnesį nustatyti 26 įvežtiniai atvejai. Mes manome, kad jau esame pasiruošę vėl judėti, kaip iki pandemijos, bet pamirštame, jog koronaviruso užkratas – ne gripo atmaina, o virusas, kuris moka keistis ir kantriai laukti tinkamos erdvės, kad vystytųsi.

Turime suprasti, jog privaloma laikytis atstumo ir asmens higienos reikalavimų. Geriausias patarėjas šioje sudėtingoje situacijoje – mes patys. 

IMG_1450-536x526

Valdžia priėmė sprendimą, jog Didžioji Britanija neįeina į 50 šalių sąrašą, iš kurių atvykus privaloma izoliuotis. Kodėl? Šioje šalyje užsikrėtusiųjų nemažėja, bet sprendimai atvykstantiesiems palankūs. Manau, patys turime suprasti, jog grįžę iš užsienio privalome ne tik izoliuotis, bet ir pasitikrinti, ar nesame užkrato nešiotojai. 

Būkite atsakingi ir galėsite džiaugtis gyvenimo suteiktomis galimybėmis, o ne kovoti su klastinga liga. Deja, vis rašoma apie atvejus, kai elgiamės neapgalvotai, o grįžę iš užsienio lakstome, vietoje to, kad izoliuotumės ir įsitikintume, kad nesame užkrato nešiotojai. 

O susirgę galime tik pasakyti – oi…

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti