Sprendimai keičiasi kas valandą. Karščiavimo klinika įrengta ligoninės Slaugos skyriuje

IMG_1383 2

kvitrina.com

Portalas kvitrina.com buvo pranešęs, jog Prienuose Karščiavimo klinika bus įrengta palapinėje šalia ligoninės pastato. Deja, šiandien gauta informacija, kad klinika įrengta viename ligoninės Slaugos skyriaus gale. Kitame, kaip ir planuota, veiks izoliavimo palatos.

Nuo šiandien Prienuose pradėtas mėginių ėmimas ir iš medicinos darbuotojų. Jie paimti iš 5 Prienų GMP darbuotojų bei keturių ligoninės pacientų. Šią informaciją portalui suteikė Prienų ligoninės direktorė Jūratė Milaknienė. 

Taip pat buvo pranešta, jog Karščiavimo klinika pradės veikti rytoj. Primename, jog į ją pacientai bus registruojami, atsižvelgiant į šeimos gydytojų rekomendacijas.

IMG_1344

Atsakingi asmenys patikino, jog nuo šiandien kasdien mėginiai bus imami iš penkių medicinos darbuotojų, taip pat iš pacientų, kuriems bus nustatyti koronaviruso simptomai.

Primename, jog šiuo metu rajone koronavirusas nustatytas trims asmenims. Tiesa, vienas asmuo nuolat gyvena Kaune, bet yra gyvenamąją vietą deklaravęs Prienų rajone. Nemažai iš užsienio grįžusių kraštiečių saviizoliuojasi ir savivaldybės paruoštose patalpose, ir nuosavuose būstuose. Deja, bendros informacijos, kiek gyventojų privalo saviizoliuotis, tiesiog nėra.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti