Sporto šventei šypsojosi ir saulė

IMGP4057Birželio 28 d. Prienuose vykusioje sporto šventėje dėl nugalėtojų vardų kovojo krepšininkai, futbolininkai, tinklininkai, tenisininkai, badmintonininkai bei ping pongo ir smiginio entuziastai.

Sporto šventės dalyviai ir žiūrovai galėjo stebėti trijų automobilių dritfo bei parodomąjį Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ atstovų pasirodymus.

Prie trijų krepšinio krepšių dėl taurių, medalių, krepšinio klubo „Prienai“ prizų ir „Tango Pizza“ dovanų kuponų kovojo 25 komandos 4 amžiaus grupėse.

Nugalėtojais tapo „Bebrų darbas“ (Orestas Aleksynas, Ernestas Mankauskas, Tautvydas Mikušauskas), „Nemoku žaisti“ (Ignas Pikas, Matas Gusarovas, Džiugas Petkevičius, Osvaldas Buinickas), „Be šansų“ (Jurgis Čėsna, Aurelijus Urbonavičius, Edvinas Raškauskas, Giedrius Stankevičius), ir „Pasileidžiam plaukus“ (Darius Kuzmickas, Mantvydas Gečionis, Karolis Aldakauskas, Tautvydas Švedas).

Futboliuko turnyre kovėsi 8 komandos dvejose amžiaus grupėse.

Pirmąsias vietas iškovojo „Tigrai“ (Alvaras Zagurskas, Povilas Damynas, Tomas Vilkas) ir „Olandai“ (Deividas Paškevičius, Remigijus Gaižius, Rimvydas Iškauskas).

Tinklinio aikštelėje buvo tikrai karšta. Turnyre dalyvavo 13 komandų (5 moterų, 8 vyrų) iš įvairių šalies vietovių. Moterų grupėje triumfavo „Klasiokės“ (Laura Bucevičiūtė ir Erika Sinkevičiūtė), o tarp vyrų nepralenkiami buvo „Škaradukai“ (Vygintas ir Martynas Šimkai).

Teniso kortuose savo įgūdžius rodė 6 moterys ir 4 vyrai. Moterų grupėje nugalėjo Vaida Visockienė, o vyrų – Nerijus Pūras. Taip pat buvo apdovanotas Lukas Dabulskis, kuris įveikė Nerijų Pūrą ir buvo pripažintas absoliučiu nugalėtoju tarp vyrų.

16 stalo teniso entuziastų išbandė ping pong gudrybes. Geriausiai sekėsi Karoliui Brūzgai.

Badmintono entuziastų kovose nugalėtoju buvo pripažintas Darius Mieliauskas, o smiginio turnyrą laimėjo Mindaugas Barauskas.

32 kg svarmens kėlimo rungtyje nebuvo lygių R. Juodsnukiui.

Šventė praėjo dinamiškai, visi liko patenkinti, nes visą laiką dalyviams šypsojosi saulutė.

Pasak Adomo Kubiliaus, į šventę susirenka vis daugiau dalyvių ir  žiūrovų ne tik iš Prienų, bet ir iš visos Lietuvos.

Galima tik džiaugtis, kad daugėja sporto entuziastų, kurie vis dažniau leidžia laiką sporto aikštynuose.