• prienuspauda

     

     

     

     

Sporto šventė Šilavote

Gegužės 23 d. Šilavote vyko tradicinė seniūnijos sporto šventė „Aš ir tu – sportuokime kartu“. Į ją susirinko gausus būrys Šilavoto seniūnijos gyventojų, kurie savo jėgas galėjo išbandyti penkiose sportinėse varžybose. Joms teisėjavo Liudas Kurtinaitis ir Martynas Juravičius. Varžybos prasidėjo šaškių turnyru, kuriame stipriausias buvo Vytautas Petraška, antroji vieta atiteko Rolandui Aleksandravičiui, o trečiąją laimėjo Jūratė Urbaitienė. Žaisti stalo tenisą geriausiai sekėsi Tadui Dabrišiui, iškovojusiam pirmąją vietą, antrąją vietą iškovojo Erikas Seniūnas, o trečiąją – Rolandas Aleksandravičius. Smiginio varžybose taikliausias buvo Vilius Radzevičius, antras – Tadas Dabrišius, o trečioji vieta atiteko Paulinai Kliokytei.

Sekančios varžybos buvo skirtos krepšinio aistruoliams. Baudas mėtyti užsiregistravo net 29 šventės dalyviai. Geriausiai sekėsi Gabijai Janušaitei, Ignui Radavičiui ir Martynui Karpavičiui. Daugiausiai emocijų ir palaikymo sulaukė krepšinio 3×3 varžybos, kuriose varžėsi šešios komandos. Šiose varžybose dalyvavo jaunimas ne tik iš Šilavoto, bet ir iš Veiverių, Išlaužo, Naujosios Ūtos bei Plutiškių. Pirmąją vietą iškovojo Naujosios Ūtos komanda „Rinktiniai“ (kapitonas Liudas Kurtinaitis), antroji atiteko Plutiškių komandai (kapitonas Gediminas Navickas), trečia buvo Šilavoto jaunimo komanda (kapitonas Aurimas Senavaitis). Pasibaigus varžyboms Šilavoto seniūnijos seniūnė Neringa Pikčilingienė ir renginių organizatorė Saulė Blėdienė visiems nugalėtojams įteikė diplomus ir medalius. Padėkas už nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant sporto šventę taip pat įteikė varžybų teisėjams Liudui Kurtinaičiui ir Martynui Juravičiui.

Šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkoja sporto šventės rėmėjams verslininkams Vilmai ir Antanui Pažėrams bei Angelei Adomaitienei.

Saulė Blėdienė,

kultūrinių renginių organizatorė

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti