lsdp-baneris-2a

Sporto Birštone vystytojai įstaigos 20-metį pasitiko sporto varžybomis, arba, kaip ugniagesiai gelbėjo oficialiąją renginio dalį

Gelbėkit vaikus

IMGP1262

Viktoras Arbačiauskas

Balandžio 13‒14 d. Birštono sporto centras originaliai atšventė įstaigos dvidešimtmetį – pakvietė darželinukus, mokinius, jaunimą ir suaugusius kartu praleisti laiką nuostabiame stadiono komplekse. Sporto šventę atidarė darželinukai ir pradinukai, vėliau stadioną užpildė Birštono gimnazijos mokiniai.

IMGP1668

 

Penktadienį veiksmo buvo daug, o dienai įpusėjus pradėjo rinktis svečiai, kurie panoro pasveikinti Sporto centro kolektyvą su jubiliejumi

IMGP1346
. Tiesa, prieš tai Birštono ugniagesiai turėjo gelbėti oficialiąją sveikinimo ceremoniją, nes iš merės rankų „pabėgo“ dvejetas, palikęs tik „dvidešimtuko“ nulį. Gelbėjimo operacija pavyko, ir merė Nijolė Dirginčienė pasveikino Sporto centrą su pilnu „dvidešimtuko“ komplektu, palinkėjusi toliau dirbti sėkmingai su polėkiu, kaip kolektyvas dirbo iki šiol, o direktoriui Sauliui Smailiui – ir kitus du dešimtmečius užtikrintai vairuoti savivaldybės sporto laivą.

IMGP1429

Ir merė, ir kiti sveikintojai buvo teisūs sakydami, jog sveikatingumo propagavimą Sporto centro treneriai ir darbuotojai įvaldė gerai. Birštono sporto mėgėjai bei tie, kurie siekia sportinių aukštumų, turi geras sąlygas sportuoti. Pasak S. Smailio, centro kolektyvas deda daug pastangų, kad sporto infrastruktūros objektai atitiktų pačius aukščiausius reikalavimus.

IMGP1423

Būtent tas faktas, jog savo dvidešimtmetį kolektyvas sutiko organizuodamas sporto šventę, o ne „baliušką“, rodo Birštono sporto centro vadovų, darbuotojų ir trenerių atsidavimą savo veiklai.

IMGP1581

Šventė tikrai pavyko. Vaikų veiduose spindėjo šypsenos ir per kraštus liejosi azartas. Su gera nuotaika pasitiktas jubiliejus praėjo, o Sporto centro kolektyvas jau planuoja kitus renginius.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti