Sportinio ėjimo taurės varžybų dalyviai pirmi išbandė naujojo stadiono bėgimo takelius

Gelbėkit vaikus

IMGP14661

kvitrina.com

Rugsėjo 29 d. Prienuose vyko Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir nedidelis būrys Birštono ir Prienų ėjikų.  Varžybos vyko rekonstruotame Prienų stadione, kur buvo įrengti šiuolaikiniai bėgimo takeliai.

Į startą stojo 6 mūsų krašto ėjikai (4 iš Birštono SC ir du atstovavo Prienų KKSC). Geriausiai sekėsi Prienų KKSC atstovei Miglei Damynaitei, kuri 3000 metrų distancijoje buvo antra. Kiti mūsų krašto ėjikai varžėsi 1000 m distancijoje.

Berniukų grupėje 4-ąją vietą užėmė Birštono SC atstovas Aironas Žvinklys, jo komandos draugas Nojus Butėnas buvo septintas, o Dovydas Tolis – 10. Startavo 14 dalyvių. Mergaičių grupėje Birštono atstovė Amanda Tolytė buvo aštunta, o Prienų ėjikė Deimantė Žilinskaitė – 13. Šioje grupėje startavo 23 sportininkės.

Nugalėtojais tapo Švenčionių, Krakių, Druskininkų atstovai. Varžybas stebėjo ir ėjikai veteranai. Tarp jų ir garsi Birštono ėjikė Jūratė Šabasevičiūtė-Gasparavičienė. Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti