Spektaklis „Trys mylimos“: žymiausių aktorių susitikimas Žemaitės komedijoje

trys-mylimos_src_8

Spalio 18 dieną Birštono kultūros centre bus parodytas Valstybinio Jaunimo teatro spektaklis „Trys mylimos“. Režisierius Algirdas Latėnas seniai puoselėjo mintį sukurti spektaklį, kuriame skambėtų unikali įvairių Lietuvos kraštų šnekta. Šiam tikslui pasirinko lietuvių literatūros klasikės Julijos Beniuševičiūtės-Žymantienės, geriau žinomos Žemaitės slapyvardžiu komediją „Trys mylimos“. Ne kartą Lietuvos teatruose statyta, vis iš naujo atgimstanti pjesė atliepia režisieriaus sumanymą: spektaklyje kiekvienas herojus prabyla vis kita tarme.

Šią istoriją žino beveik kiekvienas: jaunas kaimo bernas Liudvikas vienu metu vilioja tris moterėles. Vilioja ne šiaip sau, o tam, kad išpeštų pinigų ir pabėgtų su savo mylima Barbele į kitą pasaulio kraštą. Visą padėtį apsunkina tai, kad trys mylimos – vienoje troboje gyvenančios motina ir dvi dukros. Bernui tenka visaip išsisukinėti ir gudrauti, kad neišaiškėtų jo kurpiamos melagystės. Kai merginų motina, vyriausioji Liudviko mylimoji, nusprendžia, kad užteks našlauti ir pats laikas būtų tekėti dar kartą,  jaunikiui pradeda gerokai svilti padai…

Vaidina: Nijolė Narmontaitė, Giedrė Giedraitytė, Jonė Dambrauskaitė, Neringa Varnelytė, Nerijus Gadliauskas, Kristina Ovčinikaitė, Gediminas Storpirštis, Romualdas Gražinis.

3Mylimos-10-x-10-cm.Birstonas.spaudai.-536x536

Spalio 18 d., 19:00 val. I Birštono kultūros centras I Trukmė: 2 val. 30 min.

Bilietus galite įsigyti Birštono kultūros centro kasoje ir Tiketa.lt

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti