Šokių ir dainų ansamblio „Trapukas“ 30 metų jubiliejus

IMGP9170Vilija Čiapaitė

Šventės vedėja Reda Lišauskaitė sakė: „Gražesnės dienos tokiai šventei turbūt ir būti negalėtų. Geresnės nuotaikos taip pat. Ar 30 metų yra daug? Žvelgiant į pasaulio istoriją tai yra tik maža dalelytė…

Žvelgiant į žmogaus gyvenimą, tai, dažniausiai, yra branda ir vieni gražiausių gyvenimo metų. O kalbant apie kolektyvą – tai yra net kelios kartos, kurios sujungtos vienu stipriu ryšiu – liaudiška daina ir šokiu. Būtent šios gijos, šių ir visų kolektyvo narių dėka tai tampa tradicija, perduodama iš kartos į kartą. Šie besišypsantys veidai ir atviros širdys negali palikti abejingų. Per visus trisdešimt metų keitėsi kolektyvo nariai, tačiau vertybės išliko tos pačios, o draugiškumas buvo ir išliko „Trapuko” vizitine kortele. Skirtingų kartų atstovai, kurie pasiryžę atiduoti savo širdis dėl jūsų, tad šiandien negailėkime aplodismentų jiems ir padėkokime ištardami AČIŪ.

Na, o kolektyvas nebūtų toks tvirtas ir taip toli nukeliavęs, tiek visko pasiekęs, jei ne kiekvienas vadovas, prisidėjęs prie šios istorijos”. Tai žodžiai, kuriuos norėjosi ištarti kiekvienam, atėjusiam į jubiliejinį „Trapuko” koncertą, kuris ne vienam priminė dienas, kuomet jie patys arba jų vaikai sukosi šokio sūkuryje. Koncertą stebėjusieji neturėjo laiko žvalgytis, nes šokis keitė šokį, o dainos priminė apie dainingąjį mūsų kraštą. Juk tik tokių susibūrimų ir jubiliejinių koncertų metu gali suvokti, jog jaunimas myli dainą, šokį ir žiūrovus, kuriems atiduoda save.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti