•  gruodis_event_cover

Socialinis darbuotojas – pagalbininkas ir patarėjas

Rugsėjo 27 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre pirmą kartą atšvęsti savo profesinę šventę susirinko socialiniai darbuotojai iš skirtingų rajono įstaigų. O socialinis darbas vyksta ir mokyklose, kur darbuojasi socialiniai pedagogai, globos namuose bei centruose, kur pagalbą žmonėms suteikia socialiniai darbuotojai, savivaldybėje, kur darbuojasi socialiniai specialistai. Iš tiesų, nesvarbu, kaip nepavadinsime žmones, kurie neša džiaugsmą ir pagalbą tiems, kurie negali savimi pasirūpinti patys, svarbu, kad jų darbai padeda kitiems tiesiog padoriau gyventi.

Įvykusį renginį pavadinti tik švente būtų neteisinga, nes kartu vyko ir savotiška socialinio darbuotojo pristatymo konferencija, kurios pagrindinis tikslas – supažindinti kolegas su savo darbo specifika.

O kokia šventė be aistringos muzikos ir gražių dainų bei apdovanojimų įteikimo. Visa tai buvo. Ir dar smagu buvo stebėti salėje daug gerų emocijų, šypsenų, geranoriškumo ir bendravimo, nežiūrint į tai, jog renginys šiek tiek užsitęsė.

Renginio dalyviai dėkojo jo sumanytojams – Socialinių paslaugų centrui. Reikia pažymėti, kad socialinių darbuotojų profesinės dienos renginyje dalyvavo visi aukščiausi savivaldybės Tarybos ir administracijos vadovai, keletas Tarybos narių. O nuotaiką palaikė Jiezno ir Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centrų meno kolektyvai.

Taip pat skaitykite