Socialdemokratų darbo partijos kandidatai į merus Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse – Juozas Aleksandravičius ir Arūnas Vaidogas

DSC_0292 (1)

kvitrina.com

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Birštono ir Prienų skyriai bendroje spaudos konferencijoje pristatė savo kandidatus į merus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

Birštone dėl mero posto kovos buvęs ilgametis Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, kuris kartu su keliais bendraminčiais neseniai pasitraukė iš socialdemokratų partijos. Tiesa, nors Juozas Aleksandravičius, Valė Petkevičienė, Stanislovas Martinaitis ir Daina Zdanavičienė – Socialdemokratų darbo partijos sąrašo viršuje, bet jie eis į rinkimus kaip nepartiniai. Penketuką uždaro buvęs ilgametis Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Antanas Grušelionis. Iš viso „socialdarbiečių“ Birštono rinkiminiame sąraše – 25 kandidatai, bet, anot skyriaus atstovų, jis gali plėstis.

Pasak Juozo Aleksandravičiaus, būtent tas faktas, jog Socialdemokratų darbo partija kviečia bendradarbiauti ir nepartinius, pabrėžia partijos demokratiškumą, kurio taip stigo Birštono socialdemokratų stovykloje. Apie paklusnumo prioritetus buvusioje partijoje kalbėjo ir Valė Petkevičienė, kuri teigė, jog žmonių išrinktas Tarybos narys turi atstovauti rinkėjams, o ne tik kilnoti ranką, nes taip reikalauja partijos statutas.

Abu šie kandidatai tvirtino, jog į Birštono Tarybą reikia grąžinti demokratinius valdymo principus.

 

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Prienų skyriaus kandidatas į merus ir rinkiminio sąrašo pirmas numeris Arūnas Vaidogas pasidžiaugė, jog visuomenei abiejų skyrių (Birštono ir Prienų) kandidatai pristatomi kartu, parodant, jog abiejų savivaldybių žmonėms būtų naudinga, kad tarp savivaldybių vyktų kuo glaudesnis bendradarbiavimas. Deja, anot A. Vaidogo, bendrų projektų kol kas nesimato.

Kandidatas į Prienų rajono merus teigė, jog jis prašė partiečių ieškoti kitų kandidatūrų, bet jų neatsirado, todėl jis nutarė dalyvauti rinkimuose ir kovoti dėl mero posto, nes turi dviejų dešimtmečių politinę patirtį.

LSDDP Prienų skyriaus rinkiminio sąrašo penketuke be A. Vaidogo gerai rajone žinomi žmonės: Raimundas Markūnas, Algimantas Šidlauskas, Vytas Bujanauskas, Gražina Bendinskienė. Iš viso skyriaus rinkiminiame sąraše yra 42 kandidatai, atstovaujantys įvairioms rajono vietovėms.

Antrasis sąrašo penketukas atrodo taip: Deimantas Tarulis, Linas Kamblevičius, Ričardas Maceina, Darius Žilinskas, Daiva Radzevičienė.

Raimundo Markūno teigimu, nepasvertų pažadų niekas nedalins, bet gavę teisę – dirbs. Anot jo, bandymai bauginti žmones, jog atėjus į valdžią kitoms politinėms jėgoms bus imtasi atleidimo taktikos, atrodo keistokai, nes, jo manymu, gerai dirbantis žmogus visiems reikalingas.

LSDDP Prienų skyriaus pirmininkas, Seimo narys Andrius Palionis pasidžiaugė, jog į skyrius įsiliejo ir dalyvaus rinkimuose nemažai gražaus ir atsakingo jaunimo.

Šiuo metu Birštono skyrius turi 45 narius, Prienų – 118.

 

Taip pat skaitykite

10 komentarai

  1. XX

   Jeigu zmones pasitikes tokiais, kur jau ir skaiciu galima pamesti kiek partiju pakeite, tai ka padarysi…. kiekvieni rinkimai vis kita partija Vaidogo, ar ne? Tai komitetas, tai partija…. kur silciau…

   Atsakyti
  2. Prieniškis

   Alvydui kaip tik bus lengviau, nes bebrai išėjo keli kitur (pas Vaidogą), atsinaujinimas įvyko. Jei rinkėjas pasidomės, supras, kad perėjūnams svarbus tiktai numeris sąraše, ideologija ir patys žmonės tikrai ne pirmoje vietoje.

   Atsakyti
 1. :)

  Nesuprantu. Spalio 29d. Prienų socialdemokratai sureitingavo savo narius rinkimams. Į sąrašo viršų pateko ir Algimantas Šidlauskas (8 pozicija) ir Vytas Bujanauskas (11 pozicija). Dabar gi, nė dviem mėnesiams nepraėjus, matau šiuos du asmenis jau kitos partijos pirmame penketuke. Čia kaip, vietos šiek tiek aukštesnės?

  Atsakyti
  1. Prieniškis

   Labai viskas paprasta – Šidlauskas ir Bujanauskas aiškiai kalbėjo, kad jų netenkina 8 ir 11 vietos. Kiek teko girdėti šie tu politikos dinozaurai siūlėsi net pas kelias partijas, su prašymu, kad įtrauktų į penketuką, deja, niekas nebuvo sužavėti, priglaudė tiktai nuo socdarbiečiais arba „socbebrai“, nes didžioji partijos dalis susideda iš buvusių darbo partijos narių.

   Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti