Smulkusis verslas ieško ir suranda sprendimus  užtikrinti saugumą, o kartu teikia paslaugas

IMG_1331

kvitrina.com

Dvi maisto prekių parduotuvės viršutiniame Birštone ir Nemajūnuose valdanti bendrovė „Ernas“, paskelbus karantiną, sėkmingai toliau vykdo veiklą. Tiesa, pasak bendrovės atstovo Ervino Marčiulionio, reikėjo nuo galimų kontaktų su pirkėjais apsaugoti ir parduotuvių darbuotojus. Buvo priimtas sprendimas vykdyti prekybą vieno langelio principu, kuris turėtų sumažinti tiesioginių kontaktų galimybę.

Naujienų portalo kvitrina.com reporteris apsilankė viršutiniame Birštone esančioje „Ernas“ parduotuvėje ir pats įsitikino naujo sprendimo veiksmingumu. Klientai ramiai užsakydavo prekes, o pardavėjos surinkdavo pirkinių krepšelį ir pateikdavo pirkėjui.

Pasak Ervino Marčiulionio, buvo tokių pirkėjų, kurie ateidavo su prekių sąrašu, ir tai labai geras sprendimas, kuris pagreitina darbą ir mažina tiesioginius kontaktus. UAB „Ernas“ atstovas prašo ir kitus pirkėjus susidaryti pirkinių sąrašus.

Laukimo vieta pastoviai vėdinama ir pirkėjams nereikia stumdytis, nes jie gali laukti savo eilės ir lauke.

Tokia tvarka padėjo sumažinti pardavėjų kontaktus su pirkėjais, o kartu parduotuvės salę apsaugoti nuo galimo užkrato iš išorės.

E. Marčiulionis įsitikinęs, jog darbuotojų sveikata – svarbiausia, o visa kita yra uždirbama.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti