„SkyCop“ toliau dalina pergales varžovams. Pralaimėta ir „Šiauliams“

IMGP8662

Lapkričio 25 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai po tragiškai sužaisto pirmojo kėlinio (11:30) nesugebėjo perlaužti rungtynių eigos ir pralaimėjo „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes „Šiaulių“ komandai (80:88). Šiauliečiai iškovojo pirmąją pergalę čempionate, „SkyCop“ patyrė 8 pralaimėjimą.

Prienų komandos žaidimas banguoja lyg Baltijos jūra. Deja, bet prastas pataikymas nekompensuojamas gynyba ir tai pagrindinė Prienų komandos pralaimėjimų priežastis.

2-4 kėliniai buvo laimėti, bet tai menka paguoda tokiai patyrusiai komandai. Jei šiose rungtynėse iššovė Arnas Labuckas (14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai), tai tokio prasto Ovidijaus Varanausko sunku buvo tikėtis. Įžaidėjas atrodė tragiškai. Pelnęs tik du taškus, jis nesugebėjo tinkamai vadovauti komandai. „SkyCop“ 22 taškus pelnė Martynas Gecevičius, 16 – Darjušas Lavrinovičius, 10 – Vytenis Lipkevičius.

„SkyCop“ – „Šiauliai“ 80:88 (11:30, 24:17, 16:15, 29:26)

IMGP9328

Rungtynių pradžia Prienų komandai susiklostė prastai. Nors į šiauliečių tritaškį Darjušas Lavrinovičius atsakė tolimu metimu (3:3), tolimesnė mačo eiga nieko gero nežadėjo. „Šiaulių“ komanda laisvai nardė „SkyCop“ baudos aikštelėje ir kėliniui įpusėjus pirmavo 9 taškais (3:12). Virginijus Šeškus paėmė minutės pertraukėlę, bet jinai nepadėjo. „Šiauliai“ toliau šeimininkavo aikštelėje, o aikštelės šeimininkų puolimas strigo. Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. svečiai pirmavo 18 taškų skirtumu (8:26), o po pirmojo kėlinio komandas skyrė 19 taškų (11:30).

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiaulių“ pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (11:33). Ir tik tada Prienų krepšininkai pradėjo rodyti pirmus atsigavimo požymius. Martynas Gecevičius ir Kšištofas Lavrinovičius pelnė po tritaškį ir sumažino skirtumą iki 16 taškų (17:33). Bet svečiai nebuvo linkę lengvai perleisti iniciatyvą į šeimininkų rankas ir vėl padidino skirtumą iki 19 taškų (19:38). Tiesa, „SkyCop“ komanda jau buvo užsivedusi ir po Arno Labucko dvitaškio komandas skyrė tik 14 taškų (24:38). „Šiauliai“ paėmė minutės pertraukėlę. Darjušas Lavrinovičius įsūdė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (27:38). Deja, svečiai atsakė spurtu 7:0 (27:45). Kėlinio pabaigoje Martyno Gecevičiaus ir Arno Labucko tolimos bombos iš „Šiaulių“ turėto pranašumo paliko tik 12 taškų (35:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus. „SkyCop“ strigo varžovų gynyboje, svaidė kamuolius pro šalį, o „Šiauliai“ Prienų baudos aikštelėje šeimininkavo, kaip norėjo, ir vėl susikrovė 20 taškų persvarą (37:57). Dar po vienos atakos komandas jau skyrė 22 taškai (37:59). Martynas Gecevičius pataikė tolimą metimą (40:59). Svečiai atsakė tritaškiu (40:62). Vytenio Lipkevičiaus prasiveržimas baigėsi 2 taškais (42:62). Likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5 min. skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 13 taškų (49:62). Vytenis Lipkevičius dar priartino „SkyCop“ prie „Šiaulių“ komandos (51:62). Deja, Vytenis galėjo dar sumažinti skirtumą, bet nepataikė dviejų baudos metimų ir po trijų kėlinių Prienų komandos taškų deficitas buvo 11 taškų (51:62).

Deja, bet ketvirtojo kėlinio pradžia Prienams vėl nepavyko ir „Šiauliai“ padidino pranašumą iki 16 taškų (55:71). Du Arno Labucko tolimi metimai sumažino „SkyCop“ atsilikimą iki 11 taškų (65:76), o po Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki vienženklio (67:76). Bet perlaužti rungtynių eigos šeimininkams nepavyko. Svečiai spurtavo 6:0 ir vėl nubėgo į ramesnį atstumą (69:85). Prienų atsakas buvo toks pats (76:85), bet laikas bėgo dar greičiau. O du šiauliečių tritaškiai palaidojo visas „SkyCop“ viltis išbristi iš prastos situacijos (76:88). Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkai dar sumažino skirtumą iki vienženklio, bet rungtynės buvo pralaimėtos (80:88).