„SkyCop“ skęsta. Pralaimėta ir „Dzūkijai“

Prienų „SkyCop“ krepšininkai vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse. Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai gražiai pradėjo rungtynes (7:12, 11:19), bet tai ir buvo paskutiniai gero žaidimo blyksniai.

LKL „Dzūkija“ – „SkyCop“ 88:73 (21:20, 19:12, 24:25, 24:16)

IMGP905411

Jau po pirmojo kėlinio „SkyCop“ turėjo vieno taško deficitą (21:20), po dviejų taškų deficitas jau buvo 8 taškai (40:32).

Po didžiosios pertraukos prieniškių žaidimas visiškai išsiderino. Dzūkai trečiojo kėlinio pradžioje pasiuntė „SkyCop“ komandą į nokdauną (53:35). Virginijaus Šeškaus kariauna sugebėjo atsitiesti ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai (64:57). Ir kai ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 taškų (66:61), atrodė, kad prieniškiai atsigavo ir pakovos dėl pergalės. Deja, stebuklas neįvyko. Komanda nežaidė, o tik bandė viską sutvarkyti tolimais metimais. Pralaimėjimas buvo garantuotas (88:73).

„SkyCop“ gretose nebuvo kam kovoti dėl kamuolių (27/52). Ir nors Martynas Gecevičius pelnė 18 taškų, bet pataikė tik 4 tritaškius iš 12. Darjušas Lavrinovičius į varžovų krepšį įmetė 17 taškų, 13 pridėjo Mindaugas Lukauskis, 11 – Ovidijus Varanauskas. O kur kiti? Komandos žaidime nesijautė jokio azarto.