„SkyCop“ pasiekė saldų revanšą Utenoje

IMGP2719

Balandžio 28 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai išvykoje pasiekė saldų revanšą (90:89) rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda.

Prieniškiai sėkmingai pradėjo rungtynes (0:4, 3:6), bet buvo pasiųsti į pirmąjį nokdauną (7:0) ir iškart atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje (10:6). Darjušo Lavrinovičiaus tritaškis sumažino atsilikimą iki vieno taško (10:9). Tiesa, po to „SkyCop“ vėl atsidūrė nokdaune (8:0), ir „Juventus“ pranašumas padidėjo iki 9 taškų (18:9). Gintaro Leonavičiaus iš eilės pelnyti taškai šiek tiek situaciją sušvelnino (20:16), bet aikštelės šeimininkai dar kartą spurtavo ir padidino savo persvarą iki 11 taškų (27:16). Jaunasis Vitalijus Kozys kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki 8 taškų (27:19).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 12 taškų (31:19). Bet šį kartą Prienų krepšininkai sugebėjo gan greitai grįžti į žaidimą. Spurto pradininku tapo Žygimantas Janavičius, kuris pelnė 7 taškus (35:33). Po Vytenio Lipkevičiaus baudos metimo komandas skyrė tik vienas taškas (35:34). Deja, po geros atkarpos „SkyCop“ vėl įkrito į duobę (48:35). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų (55:45).

IMGP2705

Trečiasis kėlinys prasidėjo Arno Labucko šou. Puolėjas pelnė tris tolimus metimus ir Prienų komanda persvėrė rezultatą savo naudai (59:60). „SkyCop“ spurtas tęsėsi, ir po Žygimanto Janavičiaus dvitaškio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai įgijo 10 taškų persvarą (59:69). Dviženklį pranašumą Prienų krepšininkai išsaugojo beveik iki kėlinio pabaigos (65:76), bet praleido paskutinėmis sekundėmis tritaškį ir po trijų kėlinių „SkyCop“ turėjo 8 taškų persvarą (68:76).

Du Martyno Gecevičius tritaškiai grąžino Prienų komandai dviženklį pranašumą (71:82). Deja, kaip ir rungtynėse su „Šiauliais“, „SkyCop“ komanda įsigudrino ištaškyti turėtą persvarą (89:89). Likus iki rungtynių pabaigos 10 sek. Žygimantas Janavičius pelnė vieną baudą (89:90), o aikštelės šeimininkų ataka pasibaigė netaikliu metimu. Pergalė dramatiška, bet labai svarbi.

„SkyCop“ gretose nesustabdomas buvo Žygimantas Janavičius (23 taškai). Darjušas Lavrinovičius pelnė 19 taškų, Arnas Labuckas – 15.