• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

„SkyCop“ pajautė komandinę dvasią ir nukovė pergalę Panevėžyje

Darjušas Lavrinovičius pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje

Darjušas Lavrinovičius pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje

kvitrina.com

Sausio 5 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai Panevėžyje žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su vietos „Lietkabeliu“ ir po stebuklingai sužaistos paskutinės mačo minutės nukovė aikštelės šeimininkus (73:81).

Iki rungtynių pabaigos likus minutei (73:73) Žygimantas Janavičius atliko juvelyrinį perdvimą „Broliui“ ir Darjušas iš po krepšio pelnė du taškus (73:75). Paskui sekė geras epizodas gynyboje, o atakos metu sustabdytas Martynas Gecevičius baudos metimu padidino skirtumą iki 3 taškų (73:76). „Lietkabelio“ trenerių štabas paėmė minutės pertraukėlę, bet jų planus sužlugdė Žygimantas Janavičius, perėmęs kamuolį. Martynui Gecevičiui teliko tik pelnyti taškus (73:78). Aikštelės šeimininkai suklydo ir kitoje atakoje, o tašką rungtynėse padėjo ketvirtojo kėlinio herojus Maikas Bruesewitzas (13 pelnytų taškų per kėlinį). „SkyCop“ šventė pergalę rezultatu 81:73 ( 14:17, 20:21, 18:19, 29:16). Tai buvo graži pergalė ir labai svarbi dviem aspektais – iškovota šeštoji pergalė ir ekipa pradeda atrasti savo komandinę dvasią.

Maikas Bruesewitzas tapo ketvirtojo kėlinio herojumi.

Maikas Bruesewitzas tapo ketvirtojo kėlinio herojumi.

Abi komandos rungtynes pradėjo klysdamos. Pirmieji iš nesėkmingo ruožo išėjo „SkyCop“ krepšininkai (0:2, O. Varanauskas). Tiesa, „Lietkabelio“ pabėgimas nuo sausros buvo žymiai rezultatyvesnis (8:2). Darjušas Lavrinovičius pelnė dvitaškį (8:4). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 4 taškai (10:6). Deja, dar po dviejų minučių aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 8 taškų (14:6). Martynas Gecevičius pelnė tritaškį (14:9) ir pradėjo Prienų komandos spurtą (14:14). Bet kėlinio pabaiga svečiams nebuvo sėkminga ir po pirmojo kėlinio „SkyCop“ turėjo 3 taškų deficitą (17:14).

Antrojo kėlinio pradžioje prieniškiai surengė dar vieną spurtą ir po Gintaro Leonavičiaus dvitaškio persvėrė rezultatą savo naudai (21:22). Aikštelės šeimininkai atsakė ne prasčiau ir įgijo 5 taškų persvarą (27:22). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. komandas skyrė 8 taškai (32:24). Tiesa, ir šį kartą kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai, sumažinę skirtumą iki 4 taškų (38:34).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda pateko į tikrą pragarą. Per tris minutes aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 13 taškų (49:36). Virginijus Šeškus, ilgai stebėjęs, kaip komanda klimpsta, paėmė minutės pertraukėlę ir tai padėjo grįžti į žaidimą. Martynas Gecevičius, Žygimantas Janavičius ir Darjušas Lavrinovičius įsūdė 3 tolimus metimus ir iš „Lietkabelio“ turėto 13 taškų pranašumo liko tik 3 taškai (53:50). Deja, bet 4 iš eilės klaidos neleido „SkyCop“ komandai perimti iniciatyvos ir po trijų kėlinių „Lietkabelis“ išsaugojo 5 taškų persvarą (57:52).

Tai, ko nepavyko Prienų komandai padaryti trečiojo kėlinio pabaigoje, tai ketvirtojo pradžioje pavyko su kaupu ir šio galingo spurto iniciatoriumi tapo 3 kėlinius šešėlyje buvęs Maikas Bruesewitzas. Puolėjas pataikė du tritaškius, o iš viso per 5 minutes pelnė 10 taškų ir padėjo komandai sukrauti 7 taškų pranašumą (61:68). Bet aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško (67:68). Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. rezultatas tapo lygus (69:69).

Ž. Janavičius pelnė 2 taškus (69:71), bet likus iki kėlinio pabaigos apie minutei rezultatas vėl buvo lygus (73:73). Virginijus Šeškus suskubo paimti minutės pertraukėlę ir „SkyCop“ sužaidė paskutinę rungtynių minutę kaip iš natų.
Po Ž. Janavičiaus juvelyrinio perdavimo du taškus iš po krepšio pelno „Brolis“ (73:75).

Kitame epizode Prienų komanda apsigynė ir Martynas Gecevičius stojo prie baudinių linijos. Deja, taiklus buvo tik vienas metimas (73:76). „Lietkabelio“ minutės pertraukėlė, bet po jos sugalvota ataka žlugo, nes  Ž. Janavičius  perėmė kamuolį ir M. Gecevičius pelnė du taškus (73:78). Aikštelės šeimininkai vėl suklydo, o Maikas Bruesewitzas sumetė visus baudos metimus ir „SkyCop“ šventė pergalę (73:81).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti