„SkyCop“ neišnaudojo geros progos įveikti „Neptūną“

Gelbėkit vaikus

IMGP0516

kvitrina.com

Prienų „SkyCop“ krepšininkai du kartus (25:37, 51:61) sėkmingai grįžę į žaidimą (38:37, 63:61), ketvirtojo kėlinio pabaigoje nesusitvarkė su įtampa ir turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą (68:75). Kaip jau tapo įprasta, komandą į priekį vedė Žygimantas Janavičius (20 taškų) ir Darjušas Lavrinovičius (16). Deja, jei su „Žalgiriu“ Prienų komandai sėkmingai krito tritaškiai, tai su „Neptūnu“ situacija buvo šiek tiek prastesnė. Klaipėdos komanda kibiai gynėsi ir tai išmušė „SkyCop“ žaidėjus iš pusiausvyros. Virginijaus Šeškaus kariaunai nepagelbėjo ir tai, kad jo kolega trečiajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės už dvi technines pražangas.

IMGP0431

Rungtynių pradžioje „Neptūnas“ iškart pabėgo į priekį (5:13). Tiesa, aikštelės šeimininkai kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai (20:19), bet prastai sužaista paskutinė minutė leido „Neptūnui“ po pirmojo kėlinio įgyti 2 taškų persvarą (21:23).

Antrajame kėlinyje „SkyCop“ komanda kažkur pradingo. Per kėlinį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sugebėjo pelnyti tik 7 taškus, o varžovai atseikėjo dvigubai daugiau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai (28:37).

Trečiojo kėlinio pabaigoje Žygimantas Janavičius vėl išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (38:37). Likus iki trečiojo kėlinio pabaigos apie 3 min. rezultatas buvo lygus (43:43). Deja, kėlinio pabaiga nepavyko ir po trijų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 5 taškais (49:54).

Bet ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas vėl skyrė 10 taškų (51:61). Ir tada „SkyCop“ vyrai pataikė 3 tritaškius iš eilės ir aikštelės šeimininkai išėjo į priekį (63:61).

Deja, keletas skubotų sprendimų neleido Prienų komandai padidinti persvaros, o svečiai pasinaudojo aikštelės šeimininkų klaidomis ir likus iki rungtynių pabaigos apie vienai minutei jau turėjo 6 taškų persvarą (65:71), o po Darjušo Lavrinovičiaus gautos techninės pražangos tapo aišku, kad komandai jau nepavyks susitvarkyti su pačių susikurta problema (68:75).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti