„SkyCop“ metamorfozės: iššovęs Malcolmas Grantas, išbarstytas 24 taškų pranašumas ir liūdnas finalas

Gelbėkit vaikus

IMGP1962

Kovo 9 d. Prienų „SkyCop“ krepšininkai Šiaulių areną paliko nuleistomis galvomis. Sunku suvokti, kaip patyrusi komanda galėjo išbarstyti 24 (26:50) taškų pranašumą ir leisti „Šiauliams“ švęsti pergalę (90:84). Įdomiausia tai, jog jei šiose rungtynėse nebūtų iššovęs Malcolmas Grantas (32 taškai), tai Virginijaus Šeškaus kariaunai būtų išvis riesta. Šaltu protu sunku suprasti, kas atsitiko Prienų komandos žaidėjams po didžiosios pertraukos. Likus iki antrojo kėlinio pabaigos apie 3 min. „SkyCop“ pirmavo 24 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (34:50).

Komandos bejėgiškumas jautėsi visur – ir aikštelėje, ir ant atsarginių suolelio. Prieniškių strategas Virginijus Šeškus abejingai reagavo į užsitęsusį „Šiaulių“ spurtą ir minutės pertraukėlę paėmė, kai skirtumas sumažėjo iki vienženklio. Komandos žaidėjų veiksmuose nesijautė sportinio pykčio.

Vėl prastai sužaidė Martynas Gecevičius (6 taškai; 1/4 tritaškiai, 4 klaidos), pro šalį šaudė ir Vytenis Lipkevičius (2 taškai). Gintaras Leonavičius sužaidė tik 7 min. (0 taškų). Virginijus Šeškaus pasitikėjimas Gintaru gerokai nukrito. Rungtynėse su „Šiauliais“ tik 11 min. aikštelėje išbuvo Mindaugas Lukauskis (5 taškai).

IMGP2034

Be Malcolmo Granto Prienų komandoje naudingai sužaidė Žygimantas Janavičius (15 taškų, 5 rezultatyvūs perdavimai). Kšištofo Lavrinovičiaus sąskaitoje 11 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai.